24 Вересня 2021

Компанія «Ерідон» продовжує розширювати та вдосконалювати свою регіональну інфраструктуру

Компанія «Ерідон», яка спеціалізується на постачанні українським аграріям насіння, добрив та засобів захисту рослин, відкрила в грудні 2016 р. новий офісно-складський комплекс у м. Ізмаїл Одеської області. Це один із чотирьох подібних об’єктів, якими компанія оперує на території Одещини. Складська частина комплексу була запроектована та побудована з дотриманням сучасних стандартів якості, безпечності і енергозаощадження. Її характеристики забезпечують ідеальні умови зберігання продукції для аграрного виробництва та високу швидкість вантажообороту. Загальна площа складських потужностей — 960 кв.м. Також у м. Лубни Полтавської області та смт Арбузинка Миколаївської області компанія завершила роботи з реконструкції адміністративно-складських комплексів часів радянської побудови, площа складських потужностей яких становить відповідно 670 кв. м. та 1600 кв. м. Відкриття зазначених об’єктів дозволить компанії підвищити загальну якість сервісу, а сільгоспвиробники Миколаївщини, Одещини та Полтавщини отримають змогу скоротити свої транспортні витрати та мінімізувати строки поставки продукції, необхідної їм для вирощування сільгоспкультур.

Згідно з результатами незалежних ринкових досліджень компанія «Ерідон» є багаторічним національним лідером з комплексного забезпечення українських аграріїв оборотними засобами і представлена найбільш потужною на ринку інфраструктурною мережею. Відкриття нових регіональних об’єктів та поліпшення існуючих відповідає стратегії компанії по забезпеченню якісного сервісу та максимальному географічному наближенню своїх представництв, товарів і послуг до українського сільгоспвиробника.

«Ерідон»

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Як боротися з білою гниллю в посівах сої

Корисними порадами та тактикою боротьби із грибною...

Погода

Kyiv
рвані хмари
10.5 ° C
11.2 °
9.8 °
99 %
0.5kmh
75 %
Пт
13 °
Сб
14 °
Нд
17 °
Пн
15 °
Вт
15 °