05 Грудня 2021

Компанія McConnel розробила автономний обприскувач

Компанія McConnel спільно з університетом Harper Adams (Велика Британія) розробили автономне навісне обладнання для своєї існуючої роботизованої платформи Robocut RC56, яке дозволяє здійснювати вибіркове обприскування рослин.

Робот управляється за допомогою системи Trimble, оснащений камерою RGB для зйомки листків рослин, радаром швидкості і 80-літровим баком. Система може ідентифікувати та вибірково націлюватись на бур’яни за допомогою мікропроцесорного керування.

Форсунки розташовані на відстані приблизно 15 см одна від одної на штанзі шириною 1,5 м і керуються окремо швидкодіючими клапанами з широтно-імпульсною модуляцією (ШІМ).

Якщо винахід після проведення фінальних тестувань виявиться успішним, то приєднається до асортименту змінного обладнання для Robocut McConnel. До цього асортименту вже входить повітряний розпилювач для роботи в садах, виноградниках і політунелях, косарки, мульчувачі, вили для піддонів тощо.

Robotyzovana-kosarkaMcConnel також працює над іншими «розумними сільськогосподарськими» знаряддями, які вони сподіваються представити найближчим часом.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
димка
-2.6 ° C
-1.8 °
-3.4 °
93 %
3.1kmh
75 %
Нд
-1 °
Пн
2 °
Вт
3 °
Ср
1 °
Чт
3 °