05 Грудня 2021

Компанія «Сингента» запускає новий сезон аграрного реаліті-шоу на YouTube

20 жовтня на YouTube-каналі компанії «Сингента» стартував новий сезон в Європі аграрного реаліті-шоу РЕАЛЬНІ АГРАРІЇ. 2000 км, 6 господарств у 5 областях, майже 125 годин відзнятого відео в полях — проєкт покаже, чим живуть сучасні українські фермери.

Цього разу в РЕАЛЬНИХ АГРАРІЯХ 2.0 ще більше формату реаліті. Разом з героями глядачі зможуть віртуально відвідати господарства, почути їхні історії успіхів та невдач, їхню думку щодо найгостріших питань аграрної індустрії та рекомендації ведення бізнесу. 3 випуски та 6 реальних аграріїв із 5 областей України абсолютно точно не залишать нікого байдужими. Тож вмикаймо агродрайв на максимум!

Kompaniya-Syngenta-zapuskaye-novyj-sezon-agrarnogo-realiti-shou-na-YouTubeЧому варто дивитися РЕАЛЬНІ АГРАРІЇ 2.0? Традиційний, перевірений роками формат Днів поля ніхто не відміняв, але в життя аграріїв приходять нові, свіжі онлайн-ідеї.

Одна з таких — формат агрореаліті, який вперше втілено в життя командою компанії «Сингента». Знімальна група проєкту проїхала понад 2 тисячі кілометрів Україною, відзняла більш ніж 125 годин найкориснішого матеріалу та понад 10 годин відео з повітря, аби отримати дійсно якісну живу картинку для шоу РЕАЛЬНІ АГРАРІЇ 2.0.

На відміну від першого сезону РЕАЛЬНИХ АГРАРІЇВ на YouTube, у новому сезоні акцент зроблено на реальну аграрну практику. У проєкті РЕАЛЬНІ АГРАРІЇ 2.0 ви побачите повсякденну роботу господарств Київської, Житомирської, Кіровоградської, Полтавської та Запорізької областей. Очільники цих підприємств – різного віку, статі, з різними долями та життєвим і професійним досвідом, яких поєднує любов до землі, сільського господарства та новацій.

«Ми прагнули на прикладі реальних історій із життя наших героїв показати, яким є агробізнес в Україні та як кожен із них щоденно вкладає свою часточку в сучасну аграрну історію країни.

Випуски другого сезону РЕАЛЬНІ АГРАРІЇ будуть цікавими як досвідченим сільгоспвиробникам, так і молоді, адже всі кадри взяті з реального життя. До того ж тут кожен знайде для себе багато цінних порад та настанов, сформованих за довгі роки роботи наших героїв», — зауважує менеджер з маркетингу напряму зернових компанії «Сингента» Інна Кондратьєва.

Згідно з форматом, герої трьох випусків РЕАЛЬНІ АГРАРІЇ 2.0 спеціально розділені по парах і мають змогу відвідати господарства одне одного, розпитати секрети технологій, критично оцінити колег.

Далі аграрії неодмінно поділяться враженнями про візит у польовій студії з ведучими — професійними експертами сільського господарства, що не мають стосунку до жодного із заявлених господарств, а отже, можуть дозволити собі неупередженість.

Ініціатори проєкту стверджують, шоу РЕАЛЬНІ АГРАРІЇ 2.0 дає змогу подивитися на агропрактику під зовсім неочікуваним кутом зору і дозволяє кожному глядачеві взяти собі на озброєння технологічні моменти, озвучені в ефірі, або подискутувати у коментарях. РЕАЛЬНІ АГРАРІЇ — це не просто шоу, це – історії та досвід, що надихають.

Тож дивіться РЕАЛЬНІ АГРАРІЇ 2.0  на офіційному YouTube-каналі «Сингенти» – реальну можливість побачити агропотенціал країни на власні очі.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
димка
-2.6 ° C
-1.8 °
-3.4 °
93 %
3.1kmh
75 %
Нд
-1 °
Пн
2 °
Вт
3 °
Ср
1 °
Чт
3 °