20 Жовтня 2021

У рік свого ювілею компанія Рöttinger подолала позначку у 400 млн євро обороту

Попри величезні виклики, поставлені пандемією, австрійська сімейна компанія PÖTTINGER написала ще один розділ успіху у своїй 150-річній історії компанії: у 2020/2021 маркетинговому році компанія знову досягла найвищих в історії продажів – 405 мільйонів євро, що вперше перевищило позначку в 400 мільйонів.

Зі збільшенням на 11 відсотків, у порівнянні з минулим роком, успішна тенденція зберігається. З експортною квотою 88 відсотків, ступінь інтернаціоналізації виробника сільськогосподарської техніки залишився на тому ж високому рівні.

Основу успіху складають 1929 високомотивованих співробітників, співпраця з партнерами з продажу та інвестиції в фабрики з виробництва інноваційної продукції та послуг.

PÖTTINGER – спеціаліст в заготівлі кормів та рослинництва, має високий рівень інновацій, що значною мірою обумовлено багаторічним досвідом та непорушним винахідливим духом.

Kompaniya-Rottinger-podolala-poznachku-u-400-mln-oborotu-2Технічний асортимент – практичний і різноманітний: він охоплює як потреби малого бізнесу в альпійській зоні, так і вимоги великого бізнесу в інших регіонах.

Компанія PÖTTINGER навдивовижу відстоює свою провідну позицію як лідера світового ринку прес-підбирачів за допомогою нового покоління багатоцільових роторних прес-підбирачів JUMBO. Що стосується косарок та посівної техніки, то австрійська компанія також попереду у порівнянні з іншими європейськими компаніями. Більше новинок буде представлено восени.

РОЗДІЛ УСПІХУ ПРОДАЖІВ

З 69 відсотковою часткою у продажу машин, кормозаготівельна техніка є основним джерелом продажу. Техніка для рослинництва з технологією обробітку ґрунту та посіву досягла 31 відсотка від загального обсягу продажу машин. Обидва напрямки стабільно розвиваються позитивно.

Підрозділ «Оригінальні запасні частини» продовжив розвиватися позитивно – збільшившись приблизно на 8 відсотків. Перш за все, тут величезний внесок зробила ефективність роботи логістичного центру запасних частин та обслуговування у критичний час пандемії.

Концепція довгострокової наявності запасних частин та перевіреної серії швидкозношуваних деталей (DURASTAR та DURASTAR PLUS) також вплинули дуже позитивно.

ЗАСНОВАНА В АВСТРІЇ, АЛЕ ЗДІЙСНЮЄ ДІЯЛЬНІСТЬ У ВСЬОМУ СВІТІ

Міжнародна орієнтація PÖTTINGER з 16 офіційними представництвами по всьому світу та чотирма виробничими заводами в Європі виявилася дуже антикризовою. Кожен з наслідків пандемії можна було добре компенсувати: експортна квота у 88 відсотків доводить це дуже чітко.

З моменту свого заснування в 1871 році невеликий ремісничий бізнес у м. Гріскірхен (Австрія) перетворився на успішного на міжнародному рівні виробника сільськогосподарської техніки, який, однак, залишається вірним своєму корінню.  Зв’язок з внутрішнім ринком Австрії також виражає позитивний розвиток: частка загального обсягу продажів зросла і склала 12 відсотків у минулому фінансовому році.  Це робить батьківщину Pöttinger одним з найсильніших ринків.

Kompaniya-Rottinger-podolala-poznachku-u-400-mln-oborotu-6Майже 60 відсотків загального обсягу продажів було досягнуто у Німеччині, Франції, Австрії, Польщі, Швейцарії та Великобританії. Німеччина з 18 відсотками та Франція з 15 відсотками продажів знову є найбільшими ринками. На щастя, за останній період продажі зросли на обох ринках.

Продажі за кордоном також розвивалися надзвичайно позитивно: абсолютними лідерами є Канада з 48 відсотками та Австралія з +33 відсотками. Деякі європейські країни, такі як Великобританія, Угорщина, Норвегія та країни Балтії, є одними з переможців зростання доходів. Росія навіть зафіксувала зростання продажів на +151 відсоток. У всіх цих країнах діяльність відділу продажів та розширений асортимент продукції дали цінний внесок.

Kompaniya-Rottinger-podolala-poznachku-u-400-mln-oborotu-7ЛЮДИ ПИШУТЬ ІСТОРІЮ 

З початку історії компанії в 1871 році люди були в центрі уваги. Франц Пьотінгер заснував компанію разом зі своєю дружиною Юліаною. Завдяки невтомному винахідливому духу, сміливості та наполегливій праці – відомому «духу Pöttinger» – компанія зростала, і до неї приєднувалися все нові та нові співробітники. Міжнародна орієнтація також відображається у 1929 співробітниках: вони походять з 36 різних країн. Кількість працівників дещо зросла у порівнянні з минулим роком.

ІННОВАЦІЇ ТА ІНВЕСТИЦІЇ ЦЕ – ЧАСТИНА ІСТОРІЇ

150 років тому засновник компанії, звичайно, і не мріяв, що четвертий виробничий завод відкриється у 2021 році: листочок конюшини був укомплектований новим монтажним заводом у м. Санкт-Георген (неподалік від головного заводу м. Гріскірхен – Австрія).

З нагоди відкриття на початку червня 2021 року відбулася новаторська церемонія подальшого розширення, щоб мати можливість обробляти зростаючі замовлення.  Таким чином, все виробництво кормозаготівельної техніки розташоване в Австрії.  Сівалки виробляються в саксонському місті Бернбург (Німеччина), а центр обробітку ґрунту – у м. Водняни (Чехія).

Початок впровадження технології механічного догляду рослин та пов’язаного з нею виробництва також продемонстровано в Австрії.

Kompaniya-Rottinger-podolala-poznachku-u-400-mln-oborotu-9PÖTTINGER: ТРИВАЛА ІСТОРІЯ УСПІХУ

Пандемія перешкодила великим святкуванням та подіям, присвяченим 150-річчю компанії. Тому виробник сільськогосподарської техніки використав нові, віртуальні форми представлення продукції та інформації. Однак заснування відзначали на різних онлайн-платформах (віртуальній виставці, соціальних мережах тощо), а також з ювілейними машинами та численними кампаніями для співробітників.

ШАНУЙ МИНУЛЕ – БУДЬ МАЙБУТНІМ

Дивовижні речі відбувалися в PÖTTINGER за останні 150 років. Тоді, як і зараз, людяність та традиційність дуже важливі в сімейному бізнесі. Компанія поставила собі за мету зробити людей більш успішними у сільському господарстві.

«Ми завжди відчували міцний зв’язок із фермерами, і під девізом: «Кожен потребує сільського господарства» ми рішуче підтримуємо важливість цієї галузі. З огляду на навколишнє середовище та майбутні покоління, ми також велику увагу зосереджуємо на тривалості та збереженні ресурсів», – підкреслює Грегор Дітахмайер, представник керівництва компанії. Ці теми завжди в центрі уваги як розвитку агротехніки, так і будівництва нових заводів.

Kompaniya-Rottinger-podolala-poznachku-u-400-mln-oborotu-8У своїй тривалій історії успіху компанія PÖTTINGER пережила багато злетів і падінь, але завжди ставала сильнішою.

«Навіть у важкий 2020/2021 маркетинговий рік – рік із багатьма змінами, ми продемонстрували нашу пристосованість, нашу відданість і свою непохитність. Нам навіть вдалося увінчати ювілейний рік рекордним оборотом», – радісно повідомляє пан Дітахмайер і продовжує: «Як інноваційна кузня з сильною командою високомотивованих співробітників, дуже добре розвиненою мережею торгових партнерів і з огляду на майбутнє та потреби ринку (оцифрування, сенсорні технології тощо), ми ідеально обладнані для майбутніх викликів».

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Жнива-2021: в яких областях отримали найбільшу урожайність с/г культур

В Україні триває збирання зернових та зернобобових...

Variant Irrigation представила нову зрошувальну систему

Українська виробничо-сервісна компанія «Variant Irrigation» презентувала нову...

Після оприлюднення жовтневого звіту USDA несподівано і різко підскочили ціни на пшеницю

Минулого вівторка пшеничні ринки досить стримано відреагували...

Погода

Kyiv
рвані хмари
-0.1 ° C
2 °
-4.1 °
67 %
0kmh
65 %
Ср
15 °
Чт
19 °
Пт
17 °
Сб
10 °
Нд
4 °