25 Жовтня 2021

Bayer інвестує в технології, які пропонують альтернативу синтетичним добривам

Німецький концерн Bayer продовжує інвестувати в технології, що дозволяють підвищувати екологічність сільського господарства і знизити потребу в синтетичних добривах.

На цей раз компанія вкладе 15 млн. дол. в стартап Andes, який розробив технологію обробки насіння, завдяки якій рослини більше вилучають азоту з атмосфери і тому менше потребують азотних добрив. Виробництво синтетичних азотних добрив потребує величезної кількості енергії, на їх частку припадає до 3% викидів парникових газів на планеті.

Ця інвестиція наочно демонструє новий тренд в сільському господарстві, спрямований на підвищення екологічності без втрати врожайності і прибутку. Наприклад, місяцем раніше Bayer оголосила про намір вкласти 45 млн. дол. в каліфорнійський стартап Sound Agriculture, що займається створенням альтернативних добрив для кукурудзи і сої. Над цим завданням компанія також спільно працює з новатором у галузі синтетичної біології «Ginkgo Bioworks».

Кліматичні активісти роками наполягають на скороченні використання добрив або зміні способу їх виробництва. Але торгівля глобальним азотом є великим бізнесом для багатьох хімічних компаній. У 2020 році глобальний імпорт азоту оцінювався у 22,9 млрд доларів.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Осіннє застосування гербіцидів: альтернатива чи необхідність?

Останні десятиліття характеризуються стрімким глобальним потеплінням та...

Електричний трактор економить виноградному господарству 2600 доларів на рік

Скільки грошей заощаджує електричний трактор з точки...

Погода

Kyiv
чисте небо
6.7 ° C
7.6 °
5.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Пн
8 °
Вт
12 °
Ср
11 °
Чт
13 °
Пт
15 °