Компанія Vermeer представила перший самохідний прес-підбирач

188
Прес-підбирач Vermeer ZR5

Кілька років тому в компанії Vermeer створили спеціальну інженерну групу з простим завданням: розробляти нові машини, які на даний момент не існують на ринку. Перші плоди зусиль були представлені на фермерському шоу «Husker Harvest Days 2017» у формі самохідного зразка рулонного прес-підбирача ZR5 – першого у своєму роді, оснащеного технологіями, що забезпечують безпрецедентну якість руху та маневреність.

VermeerЗавдяки власному досвіду спеціалістів компанії, перш за все в галузі догляду за газонами, ZR5 був створений із рульовою системою з нульовим радіусом повороту. Це дозволило забезпечити значно кращу маневреність та ефективність руху, в порівнянні із звичайною комбінацією тракторних прес-підбирачів. Гідравлічний привід на рульові колеса прес-підбирача, а також можливості задніх рушіїв дозволяють автоматично вносити зміни в управлінні в режимі реального часу, виходячи із об’єму збиральної маси та характеристик поля.

Аграрна техніка та обладнання

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram