Корпорація “Сварог Вест Груп” поповнює парк техніки комбайнами CLAAS LEXION 760

126
svarog combines

11 липня 2019 року пройшла урочиста передача корпорації “Сварог Вест Груп” партії з 8 комбайнів CLAAS LEXION 760.

Підписання угоди відбулось в травні цього року, і всі машини було поставлено до початку збирання врожаю. За допомоги офіційного дилера CLAAS в Хмельницькій області ТОВ «Компанія ЛАН» техніку було підготовано до жнив, а оператори пройшли навчання і отримали навички налаштування й роботи на нових комбайнах.

svarog photoПартнером з організації експортного фінансування виступила німецька компанія Convex International GmbH.

Телеметрична система моніторингу CLAAS TELEMATICS з автоматичним документуванням в комплектації комбайнів LEXION 760 дозволяє контролювати всі основні параметрів роботи комбайнів он-лайн, проводити перевірку виконання робіт, ефективність використання робочого часу, картографування врожайності тощо.

Кожну одиницю оснащено системою очистки 3D, яка в рази зменшує потенційні втрати зерна за комбайном під час роботи на схилах. Система особливо актуальна при роботі на полях з швидкоперемінним рельєфом.

Крім цього варто виділити встановлені опції навігації та AUTO TURN, які здатні полегшити роботу оператора машини.

group photo svarogКоментуючи угоду, представники корпорації “Сварог Вест Груп” відмітили надійнсть офіційного дилера CLAAS в Західній Україні ТОВ «Компанія ЛАН» у забезпеченні комплектуючими та мастильними матеріалами, а також наданні сервісної гарантійної та постгарантійної підтримки.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram