20 Жовтня 2021

KUHN розпочав демотур з новим посівним комплексом для мінімального обробітку ґрунту

Компанія KUHN привезла в Україну новий посівний комплекс KUHN AUROCK 6000 RC, який може здійснювати прямий посів після зернових культур та соняшнику.

KUHN розпочав демотур з новим посівним комплексом для мінімального обробітку ґрунту«При посіві AUROCK 6000 RC рослинні рештки не заробляються в ґрунт, а залишаються на поверхні, що в свою чергу перешкоджає випаровуванню вологи», – розповів регіональний менеджер компанії «КУН-Україна» Дмитро Прилука.

KUHN AUROCK 6000 RC дозволяє працювати в господарствах, які частково або ж поступово переходять на технологію мінімального обробітку ґрунту. Даний посівний комплекс є ідеальним для такого переходу, оскільки працює як по класичній технології обробітку ґрунту, так і по мінімальній.

KUHN розпочав демотур з новим посівним комплексом для мінімального обробітку ґрунту«На комплексі опційно встановлений рублячий коток діаметром 460 мм, що дозволяє якісно справитись з пожнивими рештками зернових та соняшнику. Внесення добрив відбувається разом в посівним матеріалом на глибину від 0,5 до 12 см», – додав регіональний менеджер.

Універсальність посівного комплексу AUROCK вражає! Він може бути оснащений специфічними комплектуючими вузлами та механізмами, які дозволяють виконувати посів в будь-яких умовах з одночасним внесенням мінеральних добрив.

KUHN розпочав демотур з новим посівним комплексом для мінімального обробітку ґрунтуОкрім цього AUROCK може бути оснащений (додаткова опція) переднім ріжучим катком для вирівнювання рослинного покриву, подрібнення великих дерев’янистих рослин та їх залишків. Це прискорює їх розкладання, збагачуючи ґрунт мінералами. При цьому й одночасно виконати посів та/або вносити добрива в один рядок на точно задану глибину без перешкод і всього за один прохід посівного комплексу.

При замовленні посівного комплексу AUROCK 6000 RC можна вибрати будь-який варіант його комплектації, який максимально буде адаптований до агротехнологічних потреб, навіть вибрати міжряддя 15 см або 18,7 см. Є можливість також змінювати міжряддя, піднявши та зафіксувавши незадіяні сошники, відключивши подачу посівного матеріалу та/або добрив на них.

KUHN розпочав демотур з новим посівним комплексом для мінімального обробітку ґрунту«Новітній багатофункціональний посівний комплекс KUHN AUROCK 6000 RC має 6 м ширини захвату, та бункер об’ємом 5 т, поділений на дві рівні частини під добриво та посівний матеріал», – каже Дмитро Прилука.

Відеоогляд посівного комплексу KUHN AUROCK 6000 RC: https://www.youtube.com/watch?v=CkqXIb-X_yM

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Жнива-2021: в яких областях отримали найбільшу урожайність с/г культур

В Україні триває збирання зернових та зернобобових...

Variant Irrigation представила нову зрошувальну систему

Українська виробничо-сервісна компанія «Variant Irrigation» презентувала нову...

Після оприлюднення жовтневого звіту USDA несподівано і різко підскочили ціни на пшеницю

Минулого вівторка пшеничні ринки досить стримано відреагували...

Погода

Kyiv
рвані хмари
-0.1 ° C
2 °
-4.1 °
67 %
0kmh
65 %
Ср
15 °
Чт
19 °
Пт
17 °
Сб
10 °
Нд
4 °