20 Жовтня 2021

З’явився перший фунгіцид, який поєднав хімічні та біологічні діючі речовини

Нещодавно фунгіцид AZterknot від Vive Crop Protection отримав схвалення Агентства з охорони навколишнього середовища США. Це – перша у світі трикомпонентна комбінація фунгіциду, яка використовує переваги біологічних препаратів, ефективність хімії та нанополімерну технологію (Allosperse), розроблену компанією Vive Crop Protection, яка дозволяє змішувати і застосовувати раніше несумісні продукти, скорочуючи витрату палива, часу і води.

AZterknot зареєстрований для широкого спектру культур, забезпечує переваги для здоров’я рослин і боротьби з хворобами завдяки двом активним інгредієнтам: екстракту рейнутрії та азоксистробіну – активної речовини для боротьби з хворобами, що міститься в AZteroid FC 3.3 від Vive Crop Protection.

Ці два механізми дії поєднуються з запатентованою аллосперсною технологією Vive, щоб забезпечити легкість і ефективність обробки, системну боротьбу з хворобами і активацію природних захисних механізмів рослини.

Даррен Андерсон, генеральний директор Vive Crop Protection сказав: «Біологічні препарати – це зростаючий сегмент, оскільки вони збільшують продуктивність рослин і мають екологічні переваги. Вперше ми використовували запатентовану аллосперсну систему Vive, щоб об’єднати біологічну та хімічну речовину в одному препараті. Це дозволяє виробникам, без відчутної шкоди довкіллю, економити кошти, одночасно підвищуючи врожайність сільськогосподарських культур».

Фунгіцид AZterknot відкриває нові можливості для виробників, які шукають переваги біологічних препаратів та потужність надійної хімії в одному продукті. AZterknot активує природний захист рослини та пригнічує ріст патогенів, забезпечуючи при цьому системний контроль захворювань, що знижують урожайність.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Жнива-2021: в яких областях отримали найбільшу урожайність с/г культур

В Україні триває збирання зернових та зернобобових...

Variant Irrigation представила нову зрошувальну систему

Українська виробничо-сервісна компанія «Variant Irrigation» презентувала нову...

Після оприлюднення жовтневого звіту USDA несподівано і різко підскочили ціни на пшеницю

Минулого вівторка пшеничні ринки досить стримано відреагували...

Погода

Kyiv
рвані хмари
-0.1 ° C
2 °
-4.1 °
67 %
0kmh
65 %
Ср
15 °
Чт
19 °
Пт
17 °
Сб
10 °
Нд
4 °