KUHN встановлює новий стандарт в тюкуванні рулонними прес-підбирачами

36
KUHN встановлює новий стандарт в тюкуванні рулонними прес-підбирачами

KUHN представляє нову серію прес-підбирача VB 7100 для фермерів і підрядників, які шукають високопродуктивний прес-підбирач, що працює на постійно високому рівні в будь-яких умовах.

Ці рулонні прес-підбирачі зі змінною камерою пресування створюють тюки до 140 кг/м3, продуктивністю до 30 т/год з різними культурами і за різних умов. Надміцна конструкція гарантує максимальний термін служби з мінімальним часом простою.

«Аграрії стикаються з постійно зростаючими вимогами до ефективності техніки та виробництва, – говорить Рууд Мандерс, продакт-менеджер з рулонних прес-підбирачів зі змінною камерою. – Щоб окупити інвестицію, вони повинні покластись на прес-підбирач, який забезпечує постійну високу продуктивність. Це означає, що прес-підбирач має бути швидким, надійним і виробляти тверді, як камінь, тюки, незалежно від врожаю та незалежно від часу доби. Наш багаторічний досвід і цінні знання в галузі рулонних прес-підбирачів допомогли втілити потреби наших клієнтів в розробці абсолютно нової лінії прес- підбирачів».

Інтелектуальна система щільності I-DENSE

Серія VB 7100 оснащена новою запатентованою системою i-DENSE. Ця інтелектуальна система здвоєних натяжних важелів забезпечує щільність тюків соломи до 140 кг/м3. Використовуючи датчик вологості, вона автоматично регулює тиск тюкування відповідно до різних культур і умов пресування, втручання оператора при цьому не потрібне. Це призводить до найбільш економічного використання прес-підбирача без втрат продуктивності.

Висока продуктивність протягом всієї есплуатації

Від підбирача до викидача тюків – все у VB 7100 розроблене таким чином, щоб забезпечити максимальну продуктивність та ефективність. Незалежно від того, чи це силос, сіно чи солома, прес-підбирач забезпечує продуктивність до 30 т/год за різних умов.

Унікальне поєднання системи i-DENSE і перевіреної конструкції камери пресування з 4-а ремнями і 3-а роликами забезпечує швидке, надійне і постійне формування тюків в будь-яких умовах, навіть при тюкуванні силосу. Інтегральний ротор, який розробили інженери KUHN, забезпечує рівномірний потік рослинної масси. Обмотувач з технологією активного розтягування гарантує постійний натяг сітки і щільну форму тюка.

Задній борт прес-підбирачів VB 7100 працює швидше від усіх конкурентів на ринку. За 4 секунди тюк викидається, і задній борт знову закривається.

Максимальний термін служби, мінімальний час простою

Надзвичайна довговічність вузлів забезпечують мінімальний час простою з максимальною продуктивністю тюкування, де оптимальну передачу і формування тюків забезпечують 4-и ремені. Система автоматичного змащування своєчасно змащує приводні ланцюги агрегату.

Роторні зубці виготовлені зі зносостійкої сталі HARDOX®. На опорних приводних роликах встановлені сферичні роликові підшипники діаметром 50 мм, із запатентованими ущільненнями компанії KUHN.  Ці ущільнення, що складаються з унікальної комбінації двох спеціально розроблених кілець, забезпечують захист підшипників від забруднень.

Основне – простота використання

Зручність для оператора була ключовим елементом при розробці нового прес-підбирача. Оператор може зосередитися на керуванні, тоді як система керування прес-підбирача контролює щільність тюкування та його енергоспоживання – це ще одна перевага системи i-DENSE. Все це тому що, в процесі роботи на дисплеї термінала ISOBUS можна контролювати вологість та багато інших даних.

Завантаження рулона сітки для обмотування відбувається з обох сторін прес-підбирача. Завдяки новій запатентованій системі завантаження сітки зі сховищ до обмотувача, оператору не потрібно підіймати рулони, так як вони скеровуються ним в камеру обмотування.

Перемикання між різною кількістю ножів відбувається швидко і легко при використанні перевіреної технології GROUP SELECTION KUHN.

Прес-підбирач серії VB 7100: має дві моделі 7160 і 7190, які виробляють круглі тюки діаметром від 1,60 м до 1,85 м. Обидва  повністю сумісні з системою ISOBUS; інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача відображається на терміналі ISOBUS в тракторі або на терміналах CCI 800 чи CCI 1200, які надає компанія KUHN.

Додаткову інформацію про серію KUHN VB 7100 можна отримати на сайті www.kuhn.com.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram