26 Червня 2022

Lidea передала благодійну допомогу аграріям північно-східного регіону

В рамках програми Lidea «Разом до посівної!» українські фермери, які постраждали від військової агресії Росії проти України та не мали змоги провести посівну кампанію, отримали безкоштовне насіння соняшнику і кукурудзи.

Щоб допомогти аграріям засіяти поля та виграти битву за врожай, Lidea запровадила внутрішню програму підтримки фермерів «Разом до посівної!». Вона призначена для господарств північно-східного регіону України, які тією чи іншою мірою постраждали від бойових дій.

З ініціативи українського офісу Lidea й за підтримки європейських колег, у тісній співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України і військовими адміністраціями областей, українським фермерам Харківської, Сумської, Київської та Чернігівської областей було надано гуманітарну допомогу на загальну суму більш ніж на 18 млн грн.

Наразі всі вищезазначені області отримали таку допомогу й використовують її у ході посівної кампанії.

«Безумовно, події, що відбуваються починаючи з 24 лютого, шокували весь цивілізований світ. Війна у XXI столітті у самому серці Європи — це те, чого ми не могли уявити навіть у найстрашнішому сні. Lidea усвідомлює свою надважливу місію по збереженню гуманітарної та продовольчої безпеки цілого континенту. Адже наша компанія є однією зі складових глобальної системи сільського господарства.

Передусім перед нами, разом із нашими європейськими колегами, стояло завдання створити безпечні умови для наших співробітників та їхніх сімей. А також – максимально зберегти виробничі потужності та виконати всі наші зобов’язання перед фермерами. Тобто, своєчасно забезпечити їх посівним матеріалом.

У стислі терміни ми запровадили програму «Разом до посівної!». Її метою є забезпечення посівним матеріалом фермерів маленьких та середніх за розміром господарств у тих регіонах, які найбільше постраждали від бойових дій. Саме ці категорії аграріїв, на нашу думку, сьогодні є найуразливішими та потребують особливої підтримки.

Безперечно, ми тримаємо руку на пульсі та уважно слідкуємо за перебігом подій. Зі свого боку ми будемо робити все можливе задля забезпечення продовольчої безпеки України», — заявив генеральний директор Lidea в Україні Найджел Твейтс.

Lidea продовжує активно відслідковувати ситуацію в аграрній галузі країни та світу і докладає максимум зусиль задля мінімізації гуманітарних ризиків.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Непрямі втрати у сільському господарстві оцінюються у 23,3 млрд дол. США

Непрямі втрати у сільському господарстві через зменшення...

Потрійний удар по хворобам

Одночасне підвищення середньодобових температур у поєднанні із...

«Контінентал» готує потужності зі зберігання до сезону жнив

«Контінентал Фармерз Груп» готує потужності зі зберігання...

Погода

Kyiv
уривчасті хмари
18.9 ° C
18.9 °
18.9 °
71 %
2.5kmh
46 %
Сб
18 °
Нд
27 °
Пн
30 °
Вт
32 °
Ср
32 °