16 Вересня 2021

LOZOVA MACHINERY підвищує ефективність: аплікатори для внесення рідких добрив

Сьогодні український ринок сільгоспзнарядь вимагає від виробників мультизадачної техніки, яка прискорить, спростить, поліпшить роботу фермерів і в цілому підвищить рентабельність аграрного бізнесу.

LOZOVA MACHINERY активно аналізує, досліджує світові та вітчизняні тенденції агропромислового комплексу, щоб найкращим чином задовольняти потреби клієнтів.

Запорука гарного врожаю – це грамотне і своєчасне удобрення ґрунту і підживлення рослин. Щоб польові роботи стали максимально ефективними, техніку LOZOVA MACHINERY можна комплектувати додатковими модулями, зокрема аплікаторами для внесення рідких добрив HF Agro.

Аплікаторами HF Agro можна оснащувати практично будь-який вид техніки: дискові, зубові та ротаційні борони, різноманітні культиватори, глибокорозпушувачі та сівалки.

Як приклад, культиватор для міжрядної обробки SANTIM. Машина чудово працює на дуже вологому ґрунту без налипання, легко справляється з міжряддями просапних культур і овочів від 30 до 75 см.

Комплектація культиватора аплікатором дає можливість цілеспрямовано й точно вносити рідкі добрива безпосередньо в посівне ложе або в іншу зону його ефективної дії одночасно з міжрядною обробкою й знищенням бур’янів. Виходи системи підводять рідину біля коренів рослин, яка під тиском подається через форсунки з отвором діаметром від 0,6 мм до 2,5 мм. Обсяг бака до 1000 л.

На вибір можна обрати систему з автоматичним або напівавтоматичним керуванням. Також доступний опціональний контроль виливу по кожній лінії.

За словами експертів, це рішення дуже актуальне в період посухи, коли рослини як ніколи потребують додаткового підживлення. Особливо дієво й швидко рідкі добрива засвоюються в момент міжрядного розпушування ґрунту, коли відкрито доступ повітря до кореневої системи рослин.

Непередбачені погодно-кліматичні умови вимагають від аграрія наперед швидких продуманих рішень. Це – свого роду стратегія. Розширивши функціонал своєї техніки, LOZOVA MACHINERY підвищує ефективність діяльності господарств і спрощує фермерам ведення аграрного бізнесу.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Значно зросли закупівельні ціни на соняшник, сою та ріпак

Закупівельні ціни на соняшник в Україні за...

Агропікнік Amazone 2021: обмін досвідом у дружній атмосфері

9 вересня 2021 року ДП «Амазоне-Україна» провело...

Погода

Kyiv
чисте небо
14.3 ° C
16.2 °
14 °
72 %
2kmh
0 %
Чт
16 °
Пт
20 °
Сб
17 °
Нд
17 °
Пн
10 °