18 Серпня 2022

LOZOVA MACHINERY підвищує ефективність: аплікатори для внесення рідких добрив

Сьогодні український ринок сільгоспзнарядь вимагає від виробників мультизадачної техніки, яка прискорить, спростить, поліпшить роботу фермерів і в цілому підвищить рентабельність аграрного бізнесу.

LOZOVA MACHINERY активно аналізує, досліджує світові та вітчизняні тенденції агропромислового комплексу, щоб найкращим чином задовольняти потреби клієнтів.

Запорука гарного врожаю – це грамотне і своєчасне удобрення ґрунту і підживлення рослин. Щоб польові роботи стали максимально ефективними, техніку LOZOVA MACHINERY можна комплектувати додатковими модулями, зокрема аплікаторами для внесення рідких добрив HF Agro.

Аплікаторами HF Agro можна оснащувати практично будь-який вид техніки: дискові, зубові та ротаційні борони, різноманітні культиватори, глибокорозпушувачі та сівалки.

Як приклад, культиватор для міжрядної обробки SANTIM. Машина чудово працює на дуже вологому ґрунту без налипання, легко справляється з міжряддями просапних культур і овочів від 30 до 75 см.

Комплектація культиватора аплікатором дає можливість цілеспрямовано й точно вносити рідкі добрива безпосередньо в посівне ложе або в іншу зону його ефективної дії одночасно з міжрядною обробкою й знищенням бур’янів. Виходи системи підводять рідину біля коренів рослин, яка під тиском подається через форсунки з отвором діаметром від 0,6 мм до 2,5 мм. Обсяг бака до 1000 л.

На вибір можна обрати систему з автоматичним або напівавтоматичним керуванням. Також доступний опціональний контроль виливу по кожній лінії.

За словами експертів, це рішення дуже актуальне в період посухи, коли рослини як ніколи потребують додаткового підживлення. Особливо дієво й швидко рідкі добрива засвоюються в момент міжрядного розпушування ґрунту, коли відкрито доступ повітря до кореневої системи рослин.

Непередбачені погодно-кліматичні умови вимагають від аграрія наперед швидких продуманих рішень. Це – свого роду стратегія. Розширивши функціонал своєї техніки, LOZOVA MACHINERY підвищує ефективність діяльності господарств і спрощує фермерам ведення аграрного бізнесу.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

В Україні зростають закупівельні ціни на соняшник

Згідно з даними моніторингу ІА «АПК-Інформ», в...

У південних регіонах нетипово рано дозрів соняшник

На Одещині та Миколаївщині відмічають нетипово раннє...

Російські окупанти вкрали 200 тисяч тонн урожаю в агрохолдингу HarvEast

Російські окупанти викрали близько 200 тисяч тонн...

Погода

Kyiv
рвані хмари
26.5 ° C
26.5 °
25.3 °
63 %
0.9kmh
75 %
Чт
31 °
Пт
30 °
Сб
28 °
Нд
31 °
Пн
32 °