21 Січня 2022

Lozova Machinery презентує нову борону вертикального обробітку за технологією verti-till

Компанія LOZOVA MACHINERY запускає у серійне виробництво борони вертикального обробітку за мінімальною технологією verti-till.

Дослідження показали, що знаряддя найкраще мульчує рослинні залишки й запобігає утворенню ущільнених шарів ґрунту. Також сприяє формуванню якісної структури ґрунту, забезпечує оптимальний водно-повітряний режим ґрунту.

Основне завдання обладнання – ультраповерхневий обробіток стерні з метою закриття вологи та провокації зростання падалиці, передпосівна підготовка під сівбу озимих культур.

Lozova-Machinery-prezentuye-novu-boronu-vertykalnogo-obrobitku-za-tehnologiyeyu-verti-till-2

Борона вертикального обробітку DUCAT UVT гарантує максимальне мульчування пожнивних залишків та мінімальну схильність до утворення ущільнених шарів.

Лінійка включає моделі з шириною захвату 5, 6, 8, 9, 12 м. Глибина обробітку DUCAT UVT становить 2-10 см.

Робочий орган – турбодиск діаметром 574 мм і товщиною 6 мм. Також знаряддя має задній додатковий рубаючий каток.

Новинку створено на базі дискової борони DUCAT. Конструкція рами DUCAT UVT адаптована до дисків із хвилястою структурою.

Lozova-Machinery-prezentuye-novu-boronu-vertykalnogo-obrobitku-za-tehnologiyeyu-verti-till-3-1

Тут також реалізована головна концепція LOZOVA MACHINERY – «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ». Підшипникові вузли дисків та катків DUCAT UVT повністю не обслуговуються, немає жодної точки змащування.

DUCAT UVT забезпечує високоякісну першу стерньову обробку. А також він додатково орієнтований для більш ефективної реалізації деяких напрямків. А саме – розущільнення ґрунту в умовах щадної та дбайливої ​​технології verti-till.

Новинка здатна покращити родючість ґрунту та зупинити його деградацію.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
рвані хмари
-0.9 ° C
-0.2 °
-2.1 °
72 %
0.9kmh
75 %
Сб
-1 °
Нд
-5 °
Пн
-5 °
Вт
-5 °
Ср
-2 °