18 Травня 2022

На безкоштовних онлайн-курсах можна навчитися аграрній інженерії та Smart-технологіям

Проєкт «Агрокебети-Схід» створив навчальну онлайн-платформу «Агрокебети». На ній користувачі можуть пройти курси для підвищення свого професійного рівня в аграрній галузі.

Курси підготовлені за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Кожен курс складається з десяти лекцій тривалістю по 60 хвилин.

Слухачами можуть бути студенти вищих навчальних закладів, викладачі та працівники аграрних підприємств. Усі курси є безкоштовними. Після успішного складання тестів слухач може отримати сертифікат від експерта курсу.

КУРС «SMARTТЕХНОЛОГІЇ»

Цей курс допоможе ознайомитись з основними проблемами та перспективами використання інноваційних технологій у сільському господарстві. А також – дізнатися, як застосовувати їх для збору та аналізу інформації.

Слухачі дізнаються про технології використання безпілотних літальних апаратів (БПЛА) в аграрній галузі, системи точного землеробства, супутниковий моніторинг, сканери ґрунту – їхні типи, застосування та цінність.

Набуті знання можна застосувати в технологіях для управління та ухвалення рішень.

Упорядник курсу, Вадим Остапенко, має досвід роботи в Інституті космічних досліджень, обіймав посаду технічного директора компанії «Smart-Farming», є директором компанії «SmartDrones».

КУРС «АГРОНОМІЯ»

Це – десять лекцій з теорії, техніки та технологій ведення аграрного бізнесу в сучасних умовах.

Слухач дізнається про кліматичні та погодні умови для формування стабільної врожайності та реалізації біологічного потенціалу сортів та гібридів сільськогосподарських культур, про агрономічний аудит – теорію та практику проведення, аналіз результатів та впровадження висновків. А також – про ризики в агрономії, запобігання та впровадження діагностики посівів, оцінку якості технологічних операцій.

Авторкою курсу є Світлана Каленська – докторка сільськогосподарських наук, професорка та член-кореспондентка Національної академії аграрних наук, заслужена діячка науки і техніки, яка створила школу з адаптивного рослинництва, фітоенергетики та насіннєзнавства.

КУРС «АГРАРНА ІНЖЕНЕРІЯ»

Слухачі цього курсу можуть познайомитися з різними видами інструментарію для основного, вторинного та вертикального обробітку ґрунту та розглянути різні види техніки: тракторів, сівалок різного призначення, комбайнів, обприскувачів, жаток та багато іншого.

Упорядником та лектором курсу є Віктор Сич – кандидат технічних наук та викладач з аграрного бізнесу, який розробляв нові технології в промисловому та сільському господарстві з використанням мікрохвильової енергії.

Щоб отримати доступ до навчальних матеріалів, потрібно пройти реєстрацію.

Курси розміщені на платформі «Агрокебети» та доступні за посиланням.

era-ukraine.org.ua

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

На Хмельниччині висіяли колекцію світового генофонду гречки

Понад 250 зразків колекції світового генофонду гречки...

Окупанти знищили єдиний в Україні генетичний банк рослин

Російські солдати повністю знищили єдиний в Україні...

Цього року в Україні очікують хороший урожай суниці

Тепла погода та відсутність заморозків на початку...

Погода

Kyiv
хмарно
8 ° C
8.2 °
7 °
79 %
0.9kmh
100 %
Ср
13 °
Чт
19 °
Пт
20 °
Сб
22 °
Нд
13 °