25 Жовтня 2021

Найчастіша причина, чому не спрацьовують оригінальні пестициди

У господарствах нерідко виникає проблема – оригінальний пестицид не спрацював на потрібному рівні. В чому ж причина? У більшості випадків винна цьому вода, так як багато пестицидів чутливі до лужного гідролізу. Простіше кажучи, розпадаються при рН води більше 7.

Вода хорошої якості є просто необхідною для змішування і приготування робочих розчинів пестицидів. Вода поганої якості може знизити ефективність обробок пестицидами, агрохімікатами і пошкодити обладнання для їхнього внесення.

Якість води, яка використовується для внесення ЗЗР, необхідно перевіряти перед кожним сезоном. Адже саме вода є основною складовою робочого розчину.

Які ж ризики може становити вода для ЗЗР?

  • Спричинювати лужний гідроліз діючих речовин. Більшість препаратів, що використовуються у світі, є слабкими кислотами та в різній мірі чутливі до pH робочого розчину.
  • Знижувати ефективність препарату через високий вміст іонів Ca2+ та Mg2+ у воді та їх здатність зв’язуватися з д. р. і утворювати осад.
  • Зменшувати прохідну здатність розпилювачів унаслідок утворення нальоту.
  • Бути причиною швидкого забиття фільтрів та розпилювачів. Та ще багато чого іншого.

Для уникнення даних проблем ви маєте бути на 100 % впевненими в якості води, що використовується!

syngenta.ua

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
хмарно
5.4 ° C
6 °
4.1 °
51 %
3.1kmh
90 %
Пн
8 °
Вт
12 °
Ср
11 °
Чт
13 °
Пт
10 °