28 Січня 2022

Нанобульбашки у поливній воді значно підвищують урожайність сільгоспкультур

Компанія Vinduino (США) розробила комплексну систему «Інтелектуальної агрономії», яку можна використовувати в рослинництві.

Система на базі штучного інтелекту допомагає управляти водними ресурсами та сільськогосподарськими культурами на основі вхідних даних датчиків.

В основі системи – нанобульбашки для підвищення вмісту кисню в поливній воді. Вони створюють потенціал для підвищення врожайності. Дане рішення можна використовувати для підвищення ефективності зрошення.

Зростаюча потреба в більш точному управлінні водними ресурсами для вирощування цінних культур є основною рушійною силою, і компанія Vinduino створила продукцію для виноградників і садів.

Під час своєї презентації Кріс Стефан, менеджер з розвитку бізнесу, поділився, що 2500 нанобульбашок здатні поміститися на піщинці.

Компанія виробляє генератори нанобульбашок, які підвищують вміст кисню у воді, яка використовується для поливу.

«Нанобульбашки мають окислювальні властивості й негативний заряд, тому вони прилипають один до одного», – пояснює Кріс Стефан.

Додатковою перевагою є те, що нанобульбашки можуть дезінфікувати воду без необхідності додавання хімічних речовин, що підвищує окупність будь-якої системи.

farmprogress.com

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Horsch модернізував двохножові котки-подрібнювачі

Німецька компанія Horsch модернізувала двохножові котки-подрібнювачі серії...

У НААН презентували новий високоврожайний сорт картоплі

Науковці Інституту картоплярства Національної академії аграрних наук...

В Україні підвищилися закупівельні ціни на продовольчу пшеницю

В Україні закупівельні ціни на продовольчу пшеницю...

Погода

Kyiv
сніг
0 ° C
0.3 °
-0.2 °
88 %
5.8kmh
75 %
Пт
1 °
Сб
0 °
Нд
2 °
Пн
0 °
Вт
-1 °