05 Липня 2022

Нанобульбашки у поливній воді значно підвищують урожайність сільгоспкультур

Компанія Vinduino (США) розробила комплексну систему «Інтелектуальної агрономії», яку можна використовувати в рослинництві.

Система на базі штучного інтелекту допомагає управляти водними ресурсами та сільськогосподарськими культурами на основі вхідних даних датчиків.

В основі системи – нанобульбашки для підвищення вмісту кисню в поливній воді. Вони створюють потенціал для підвищення врожайності. Дане рішення можна використовувати для підвищення ефективності зрошення.

Зростаюча потреба в більш точному управлінні водними ресурсами для вирощування цінних культур є основною рушійною силою, і компанія Vinduino створила продукцію для виноградників і садів.

Під час своєї презентації Кріс Стефан, менеджер з розвитку бізнесу, поділився, що 2500 нанобульбашок здатні поміститися на піщинці.

Компанія виробляє генератори нанобульбашок, які підвищують вміст кисню у воді, яка використовується для поливу.

«Нанобульбашки мають окислювальні властивості й негативний заряд, тому вони прилипають один до одного», – пояснює Кріс Стефан.

Додатковою перевагою є те, що нанобульбашки можуть дезінфікувати воду без необхідності додавання хімічних речовин, що підвищує окупність будь-якої системи.

farmprogress.com

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Чому цьогорічного падіння врожаю не уникнути

Україна завжди відігравала роль потужного та надійного...

Як правильно провести десикацію для якісних жнив

Війна внесла корективи не лише в посівну,...

Бор для формування високої врожайності культур

Сьогодні застосування позакореневих підживлень мікроелементами (B, Zn,...

Погода

Kyiv
уривчасті хмари
20.6 ° C
22 °
19.8 °
82 %
1.4kmh
34 %
Вт
32 °
Ср
32 °
Чт
23 °
Пт
27 °
Сб
30 °