08 Серпня 2022

Нейромережа для фермерів

Американський виробник сільгосптехніки John Deere придбав каліфорнійський стартап Blue River Technology. Компанія спеціалізується на виробництві пристроїв для оприскування. Прилади оснащені системою комп’ютерного зору, яка визначає найбільші скупчення бур’янів та спрямовує обробку їх гербіцидами. ПО також вміє відрізняти культурні рослини від шкідливих.

На нове придбання John Deere виділила $ 305 млн після півторарічного співробітництва. «Ми прагнули зрозуміти чи співпадають в кінцевому результаті наші точки зору», – зазначає директор інформаційного управління John Deere Джон Мей.

Техніка, оснащена технологією Blue River, здатна фотографувати 5000 паростків за хвилину при пересуванні по полю і відрізняти одну рослину від іншої, оприскуючи лише бур’яни. При цьому витрата гербіцидів суттєво скорочується.

Після завершення угоди у вересні John Deere отримає в своє розпорядження штат стартапу з 60 співробітниками і всі розробки компанії. Сільськогосподарський гігант планує удосконалити систему оприскування та продавати її під своїм брендом.

John Deere також працює над електротракторами. У грудні компанія представила прототип трактора SESAM з батареями на 130 кВт • год і створила підрозділ для розробки електрифікованих сільськогосподарських машин.

«Аграрна техніка та обладнання»

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
рвані хмари
22.1 ° C
23.1 °
21.5 °
83 %
0.5kmh
77 %
Пн
25 °
Вт
24 °
Ср
22 °
Чт
30 °
Пт
32 °