25 Жовтня 2021

Нова версія Azurit: тепер можна сіяти сою, соняшник і вносити мікрогранули

Компанія LEMKEN, яка спеціалізується в області професійного рослинництва, впровадила детальні удосконалення у свою випробувану практикою пунктирну сівалку. Нова версія Azurit 10 надійде в продаж у вересні. Вона має ряд переваг в порівнянні з попередньою моделлю.

На додаток до добре відомих чотирьох-, шести- і восьмирядних модифікаціях з шириною міжряддя від 70 до 80 см, нова Azurit тепер пропонується в шести- і дванадцятирядних версіях з міжряддям 50 см. На сошники доданий формувач борозни, що підвищує якість укладання насіння. Конструкція укладальної труби була перероблена, і тепер труба забезпечена впускною насадкою, яку можна змінювати при зносі. У наступному сезоні традиційні культури спектра застосування Azurit 10 поповнять соя і соняшник.

Нова версія Azurit: тепер можна сіяти сою, соняшник і вносити мікрогранулиЩе одна нова функція – автоматичне розділення насіння кукурудзи – контролює і регулює якість поділу. Цією функцією можна дооснастити й старіші машини.

Нова система контролю добрив на Azurit 10 автоматично сигналізує механізаторові про засмічення окремих сошників для добрив.

Додаткова перевага для Azurit 10 – розкидаючий пристрій MicroHub 5, який можна використовувати для внесення мікрогранулята в безпосередній близькості від посівного матеріалу. Водорозчинні поживні речовини з мікрогранулята швидко надходять до рослин, що зазвичай сприяє особливо доброму розвитку рослин на ранніх стадіях росту і є надзвичайно важливим під час холодної й сухої весни. Невелика кількість мікрогрануляту дозволяє добре задовольняти перші потреби рослин у поживних речовинах.

При розробці MicroHub 5 компанія LEMKEN свідомо приділила особливу увагу ефективності добрив у зв’язку зі зростаючою актуальністю цієї теми в громадських дискусіях.

«Ми пропонуємо цю опцію для нашого Azurit до 8-рядної версії, – каже Бернд Фальтвіс (Bernd Valtwies), керівник конструкторської групи LEMKEN, що відповідає за розробку пунктирних сівалок. – Модуль пропонується не тільки для нової техніки. Залежно від року випуску попередньої моделі Azurit 9 є відповідні комплекти для дооснащення.

Керування здійснюється через бортовий термінал Azurit. Модуль MicroHub вміщує 200 літрів добрив. Діапазон обсягу внесення становить від 1 до 40 кілограмів на гектар. Дозатор має електропривід, що дозволяє за допомогою стиснутого повітря транспортувати гранулят до насіннєвої борозни. Точніше і бути не може».

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Осіннє застосування гербіцидів: альтернатива чи необхідність?

Останні десятиліття характеризуються стрімким глобальним потеплінням та...

Електричний трактор економить виноградному господарству 2600 доларів на рік

Скільки грошей заощаджує електричний трактор з точки...

Погода

Kyiv
чисте небо
6.7 ° C
7.6 °
5.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Пн
8 °
Вт
12 °
Ср
11 °
Чт
13 °
Пт
15 °