24 Жовтня 2021

Nufarm та Crop.zone розробили нову технологію знищення бур’янів

Австралійська компанія із виробництва засобів захисту рослин Nufarm та німецький стартап Crop.Zone уклали угоду про співпрацю у напрямку розробки нових альтернативних засобів боротьби з бур’янами.

Вченим цих компаній вдалося розробити нову технологію NUCROP – альтернативу хімічному способу захисту рослин.

За цією технологією поля будуть попередньо обробляти електропровідною органічною рідиною. Після цього здійснюватимуть запуск електричного заряду.

Crop.Zone Nufarm NucropНа думку винахідників, такий метод контролю над забур’яненістю забезпечує нижче споживання енергії, ніж інші. Проте ефективність його дуже висока.

Нова технологія вже доступна фермерам в Німеччині, Франції, Бельгії та Нідерландах. Передусім, вона застосовуватиметься для захисту картоплі.

Nufarm та Corp.zone розробили технологію електричного знищення бур’янівТехнологія NUCROP особливо сподобається господарствам, які взяли курс на зменшення застосування пестицидів. Саме для них Nufarm та Crop.Zone пропонують безпечний, надійний та екологічно чистий захист рослин.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
рвані хмари
6.2 ° C
7.1 °
4.8 °
68 %
0.9kmh
75 %
Нд
8 °
Пн
8 °
Вт
11 °
Ср
12 °
Чт
11 °