18 Серпня 2022

Оптимальна якість силосу при мінімальних витратах

Плівка для обмотування тепер доступна на комбінації прес-підбирач-обмотувач зі змінною камерою KUHN VBP.

Комбінація прес-підбирач-обмотувач KUHN VBP 3100 зі змінною камерою пресування забезпечує універсальність протягом усього року. Тепер цей прес-підбирач-обмотувач може бути оснащений запатентованою системою подвійної рулонної обмотки плівкою KUHN, що робить агрегат ще більш універсальним при заготівлі силосу. Ця унікальна система подвійної рулонної обмотки плівкою – вже перевірена часом, яка забезпечує найвищу якість силосу при мінімальних витратах.

В 2015 році фермери в усьому світі вже випробували переваги цієї унікальної системи на прес-підбирачах з фіксованою камерою. Тепер KUHN вводить цю функцію обмотування плівкою в комбінації прес-підбирач-обмотувач зі змінною камерою VBP 3100. Запатентована система обмотування плівкою використовує два звичайних 750-міліметрових рулони стрейч-плівки, що створює низку переваг в порівнянні з іншими доступними на ринку системами обмотування плівкою, які використовують широку покриваючу плівку.

Зменшення витрат на обмотування плівкою до 37%

Використання звичайної плівки для обмотування дозволяє клієнтам витрачати менше на закупівлю і використовувати набагато вищий коефіцієнт попереднього розтягування в порівнянні зі звичайними системами обмотування широкою плівкою. Крім того, скорочується час обробки, так як початкове і кінцеве волокно максимально короткі. Це знижує витрати на обмотування плівкою до 37% і збільшує інтервали зміни рулонів плівки ще на 30%.

Максимальна зручність для користувачів

Використання звичайної стрейч-плівки полегшує управління запасами користувача. Завдяки обмеженню максимальної ваги одного рулона, їх легко використовувати. Враховуючи також низьку висоту підйому і зручну систему тримача рулонів плівки, зміна рулонів плівки на серії VBP 3100 стає легким процесом. Системи обмотування плівкою і сіткою – це дві окремі системи, які дозволяють оператору одночасно перевозити як плівку, так і сітку. Перемикання між ними відбувається швидко і легко – немає необхідності міняти рулони і для цього не потрібні додаткові інструменти.

Максимальна надійність

Кожна деталь змінної пресувальної камери серії VBP 3100 адаптована для максимально надійного обмотування плівкою. Початкове волокно плівки забезпечує надійне зв’язування і надійний запуск, що надає мінімальний час простою. Будучи спочатку натягнутою як одне волокно, плівка швидко розтягується на всю ширину тюка.

Чому обмотування плівкою?

При виробництві круглих тюків із силосу все частіше перевага надається обмотуванню плівкою, а не традиційному обмотуванню сіткою. Обмотування плівкою забезпечує більш щільну, більш компактну обгортку тюків з кращим захистом по периметру тюка. Додатковий кисневий бар’єр гарантує кращу якість силосу, а поліпшена форма тюків забезпечує більш ефективне зберігання. Є також багато практичних переваг для фермера. Тюк, обмотаний плівкою, легко розпаковується навіть в морозні періоди.

Додаткова інформація про серію VBP 3100 з унікальною системою обмотки плівкою на сайті www.kuhn.com.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

В Україні зростають закупівельні ціни на соняшник

Згідно з даними моніторингу ІА «АПК-Інформ», в...

У південних регіонах нетипово рано дозрів соняшник

На Одещині та Миколаївщині відмічають нетипово раннє...

Російські окупанти вкрали 200 тисяч тонн урожаю в агрохолдингу HarvEast

Російські окупанти викрали близько 200 тисяч тонн...

Погода

Kyiv
рвані хмари
20.8 ° C
22.6 °
20.4 °
82 %
0.5kmh
61 %
Чт
30 °
Пт
29 °
Сб
28 °
Нд
31 °
Пн
31 °