28 Червня 2022

Партнерська програма кредитування аграріїв від ОТП Банку і BASF

З метою розширення доступу до фінансових ресурсів українських агровиробників, ОТП Банк і провідний світовий виробник засобів захисту рослин – міжнародна компанія BASF – розробили партнерську програму фінансування українських аграріїв «Разом вигідніше». Завдяки такому партнерству, за умовами програми представники аграрної галузі можуть отримати кредити на покупку всієї широкої лінійки продукції BASF за ставкою від 13% річних.

Дана програма передбачає банківське фінансування в рамках проекту «ОТП Агро-фабрика», реалізованого спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) для надання аграріям з банком оброблюваної землі від 500 га, доступ до швидких грошей для посівної і збиральної кампаній на найбільш оптимальних умовах.

Таким чином, попереднє рішення про фінансування приймається протягом одного робочого дня, а кредитні кошти стають доступними на рахунку клієнта вже через 9 робочих днів. При цьому заставою можуть виступати аграрна розписка або майбутній урожай, а також активи компанії.

«Активно надаючи широкий спектр банківських послуг агробізнесу з 1998 року, ОТП Банк накопичив значний досвід у фінансуванні сільськогосподарських підприємств. Розробивши спеціальну лінійку продуктів, адаптовану під потреби агросектора, ми прагнемо формувати унікальні пропозиції за рахунок максимізації переваг від партнерських програм. Партнерство з такою компанією як BASF, надасть українським фермерам можливість купувати широкий спектр продукції найвищої якості за оптимальною вартістю», – зазначила Ольга Волкова, начальник управління корпоративних продажів малим і середнім клієнтам АТ «ОТП Банк».

«BASF як інноваційна компанія і один зі світових лідерів пропонує українським аграріям високоефективні засоби захисту рослин та експертизу для надійного розвитку їхніх господарств. Водночас завдяки постійному діалогу з аграрним ринком, ми чітко усвідомлюємо потребу фермерів у фінансовій підтримці. Тож сьогодні ми дуже раді розпочати нову партнерську програму кредитування, з якою ще більше українських аграріїв зможуть своєчасно захистити посіви, зібрати здоровий і високий урожай та впевнено дивитися в майбутнє», – зазначив Тіберіу Діма, керівник агробізнесу компанії BASF в Україні, Республіці Молдова та країнах Кавказу.

Дотримуючись багаторічної стратегії розвитку кредитування і комплексного обслуговування аграріїв, ОТП Банк розробив широку лінійку продуктів, адаптовану під потреби представників саме цієї галузі – від Тарифного пакету «ОТП Агро» та спеціальних продуктів фінансування агробізнесу.

BASF

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Цинк для формування високої врожайності кукурудзи

Низька забезпеченість наших ґрунтів макро- (N, P,...

Стали відомі закупівельні ціни на ячмінь нового урожаю

На тлі просування збиральної кампанії на півдні...

Непрямі втрати у сільському господарстві оцінюються у 23,3 млрд дол. США

Непрямі втрати у сільському господарстві через зменшення...

Погода

Kyiv
уривчасті хмари
32.1 ° C
32.1 °
32.1 °
48 %
0.5kmh
46 %
Вт
32 °
Ср
31 °
Чт
26 °
Пт
28 °
Сб
29 °