06 Серпня 2026
KVATROFORS_wheat_1068x130

Пакистанські гібриди підвищать урожайність пшениці на 40 відсотків

Пакистанська компанія Seed, у співпраці з китайськими партнерами, досягла значних успіхів у виведенні гібридних сортів пшениці.  Їхня врожайність на 40% вища, ніж у звичайних сортів.

Зараз проводяться роботи з селекції сортів зі 100% урожайністю. Вони можуть бути виведені на ринок протягом трьох-чотирьох найближчих років.

«Зараз, після багатьох років напруженої роботи, ми змогли збільшити випуск 40% гібридного насіння, отриманого шляхом схрещування з місцевих та китайських сортів. Але ми маємо намір довести їхню врожайність до 100%», — сказав глава Seed Шехзад Алі Малік (Shehzad Ali Malik).

Минулого року земельні ділянки, розміром 1 акр, для тестування гібридів пшениці були виділені в провінції Пенджаб, Сінд і Белуджистан.

Їхні результати будуть доступні протягом наступних двох років, потім відбудеться державна реєстрація гібридів, а потім їх продаватимуть.

The Express Tribune

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Науковці визначили якість зібраного в Україні зерна

Загалом якість зібраного в Україні зерна нового...

Посів ріпаку та соняшнику однією сівалкою BEDNAR MATADOR

Чому директор ТОВ «Агроюніверсал» Руслан Шевченко планує...

Погода

Kyiv
чисте небо
27.6 ° C
27.6 °
27.6 °
59 %
0.8kmh
0 %
Чт
29 °
Пт
37 °
Сб
27 °
Нд
25 °
Пн
29 °