Посилюємо захист зернових. ALFA Smart Agro презентувала новий трикомпонентний фунгіцид

376
Альфа Смарт Агро День поля

В рамках Дня поля, який компанія ALFA Smart Agro провела 2.07 на своєму Дослідно-демонстраційному центрі в с. Черкас Київської області, спеціалісти компанії презентували новий трьохкомпонентний системний фунгіцид Корвізар М (міклобутаніл, 100 г/л, тебуконазол, 150 г/л, фепропідин, 300 г/л). Препарат призначений для інтенсивного захисту посівів зернових від комплексу поширених хвороб, таких як борошниста роса, види іржі, септоріоз, фузаріоз колоса та ін.

Синергетичне поєднання трьох діючих речовин, які доповнюють і посилюють біологічну ефективність один одного, забезпечує швидку лікувальну та викорінюючу дію. А тому препарат демонструє ефективність навіть за складних погодних умов (низькі температури, велика кількість опадів, посуха) та забезпечує довготривалу захисну дію від 3 до 5 тижнів. Про це під час заходу розповів директор департаменту випробування та розробки ALFA Smart Agro Сергій Кнечунас. З його слів, за максимальної норми застосування (0,8 л/г) препарат забезпечує на 17,6% більший врожай, ніж на контрольному полі, де не було фунгіцидної обробки. Та на 4,2% більший, ніж на полі, де застосовувався двокомпонентний фунгіцид на базі тебуконазолу та флутриафолу.

Окрім презентації нового препарату, велику увагу учасники заходу приділили обговоренню ефективних протруйників. Адже наближається час осіннього захисту культур. Олег Дерменко, керівник напрямку продакт-маркетингу ALFA Smart Agro наголосив, що лише комплексне поєднання фунгіцидного та інсектицидного протруйників, таких як Авіценна та Командор Гранд дозволить забезпечити максимальний захист посівам та майбутнім сходам від широкого спектру хвороб і шкідників.

Валерій Литвиненко, провідний фахівець-аналітик з досліджень ALFA Smart Agro, розповів про препарати, які будуть актуальними для осіннього захисту ріпаку: це Лобера, Кайман, Нокаут Екстра та Тезис. Завідувач хімічної лабораторії Білоцерківського заводу препаративних форм Юлія Боженко провела ряд хімічних дослідів, які демонструють переваги препаратів ALFA Smart Agro.

А потім – гостей заходу запросили на екскурсію в поле, щоб показати результати застосування продуктів на практиці.

Приємним завершенням заходу стали святковий обід, виступи яскравих виконавців та розіграш цінних подарунків серед гостей.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram