05 Грудня 2021

Pöttinger збільшує продажі техніки

Компанії Pöttinger, незважаючи на досить складні умови у секторі сільськогосподарської техніки, у фінансовому році 2016/2017 вдалося збільшити свій оборот на 2% до 308 млн. євро. Порівняно з попереднім роком, оригінальне виробництво запчастин зробило позитивний крок на 5% в бік зростання.

Міжнародні ринки є основними для успіху компанії, а експорт склав близько 270 мільйонів євро (88%) від загального обороту. Провідні п’ять країн, де обсяги продажів зросли – за абсолютними показниками продажів машин у порівнянні з попереднім роком – є Україна, Великобританія, Швеція, Австралія та Чехія. Близько 60% продажів досягається в шести країнах: Німеччина (18%), Австрія (12%), Чеська Республіка, Швейцарія, а також Україна та Франція.

Дивлячись у майбутнє, компанія продовжує інвестувати в свої виробничі площі, так в Санкт-Георен біля Гріскірхена планується запуск нового австрійського заводу з виробництва сільськогосподарської техніки. Очікується, що перша фаза об’єкта запрацює з  2021 року.

“Аграрна техніка та обладнання”

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
хмарно
-3.2 ° C
-2.4 °
-5.1 °
82 %
0.9kmh
99 %
Нд
1 °
Пн
2 °
Вт
3 °
Ср
2 °
Чт
3 °