20 Травня 2022

Raiffeisen Bank Aval запроваджує нову програму для клієнтів ALFA Smart Agro

Raiffeisen Bank Aval запроваджує програму беззаставного кредитування агровиробників на купівлю препаратів ALFA Smart Agro.

Господарства можуть отримати кредит на суму від 300 тисяч гривень строком на 1 рік за спеціальними відсотковими ставками:

  • 0,01% річних на перші 5 місяців;
  • 15% річних на наступні 6-12 місяці.

Програма беззаставного кредитування вже діє. Щоб взяти в ній участь, достатньо звернутися до найближчого відділення Raiffeisen Bank Aval.

Окрім того, продовжує діяти програма, за якою агровиробники можуть придбати препарати ALFA Smart Agro, отримавши фінансування у Raiffeisen Bank Aval за зниженими відсотковими ставками. Умови програми:

  • відсоткові ставки: 0,01% річних на перші 5 місяців і 11,5% річних на наступні 6-12 місяці;
  • застава: обладнання, транспорт, нерухомість.

В обох випадках – як при оформленні кредиту без застави, так і з заставою – комісія банку за видачу коштів становить 0%.

Нагадаємо, Raiffeisen Bank Aval став четвертим банком, який запровадив партнерські програми кредитування для клієнтів ALFA Smart Agro. Також спеціальні умови фінансування пропонують ОТП Банк, ПроКредит Банк та Альфа-Банк.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

«Контінентал» завершив весняну посівну

У «Контінентал Фармерз Груп» завершилася весняна посівна...

В Україні створили проєкт, де приймають заявки на розмінування полів

Після звільнення Чернігівської та Київської областей почалося...

Погода

Kyiv
хмарно
22.1 ° C
22.1 °
22 °
50 %
3.9kmh
100 %
Пт
21 °
Сб
19 °
Нд
12 °
Пн
15 °
Вт
18 °