22 Травня 2022

Аграріям компенсують 25% витрат на придбання вітчизняної техніки для зрошення

Уряд підтримав проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі».

Державна підтримка у розмірі до 25% вартості витрат (без ПДВ) надаватиметься сільгоспвиробникам, які використовують техніку та обладнання вітчизняного виробництва, або закуплену у вітчизняних виробників, та провадять сільськогосподарську діяльність із застосуванням гідротехнічної меліорації.

Вважається, що це рішення підтримає вітчизняне машинобудування для агропромислового комплексу. Що, своєю чергою, забезпечить розвиток зрошуваного землеробства в умовах змін клімату.

«По-перше, це – сприяння аграріям, які використовують вітчизняну техніку та обладнання для зрошення. Також, максимальна підтримка аграріїв у їх бажанні реконструювати наявні та/або будувати нові зрошувальні системи та розширювати обсяги зрошувальних земель. Крім того, працюємо в напрямі подальшого збільшення виробництва сільськогосподарських культур та забезпечення продовольчої безпеки нашої держави в умовах змін клімату», – зазначив міністр агрополітики Роман Лещенко.

minagro.gov.ua

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

«Контінентал» завершив весняну посівну

У «Контінентал Фармерз Груп» завершилася весняна посівна...

В Україні створили проєкт, де приймають заявки на розмінування полів

Після звільнення Чернігівської та Київської областей почалося...

Погода

Kyiv
хмарно
10.7 ° C
11 °
9.8 °
89 %
0.5kmh
100 %
Нд
10 °
Пн
16 °
Вт
19 °
Ср
22 °
Чт
20 °