16 Травня 2022

Перші півмільйона мішків насіння вироблені на насіннєвому заводі «Байєр» в Почуйках

У рамках зустрічі медіа-клубу «Байєр» на насіннєвому заводі в Почуйках Житомирської області компанія розповіла про головні досягнення у 2019 році та поділилась планами на 2020 рік.

Компанія «Байєр» відкрила сучасний завод із виробництва насіння кукурудзи в Україні в 2018 році. А вже у 2019 році завод запустив повний цикл виробництва, відкривши другу сушарку, калібрувальну вежу та холодний склад площею 25 тис. м2.

«У вересні 2019 року завод виробив перший мішок насіння, – зазначив директор з виробництва насіння компанії «Байєр» в Україні Ремі Дей-Тос. – А нещодавно ми досягли важливої віхи – виробили вже півмільйона мішків. Таким чином, насіннєвий завод в Почуйках, разом з насіннєвими заводами партнерів компанії, виробляє 80% насіння кукурудзи бренду DEKALB для клієнтів «Байєр» в Україні».

Наразі команда заводу налічує близько 100 постійних працівників, до яких під час сезону виробництва приєднаються ще понад 250 тимчасових.

Стратегічні та операційні успіхи «Байєр»: перші півмільйона мішків насіння вироблені на насіннєвому заводі в ПочуйкахФранк Хатке, керівник Аграрного підрозділу «Байєр» в Україні, наголосив на важливості інвестицій в Україну: «Насіннєвий завод – це приклад формування майбутнього сільського господарства в Україні шляхом місцевого виробництва інноваційних рішень адаптованих до потреб клієнтів. Для нас – це можливість бути ще ближчими до клієнта».

Пан Хатке також розповів про збільшення частки компанії на ринку засобів захисту рослин на 1% за підсумками 2019 року. Таке зростання зумовлене активними продажами для кінцевого споживача та зменшенням складських залишків.

Зростання посівних площ під ріпаком до 1,3 млн га сприяло ширшому використанню фунгіцидів Пропульс®, Тільмор® та Фолікур®. На посівах зернових аграрії здійснювали більшу кількість фунгіцидних обробок препаратами Авіатор® та Солігор® та інсектицидом Біскайя®. Сегмент інсектицидів стабільно зростає –  у 2019 році поширення лускокрилих стало причиною активного застосування інсектициду Белт®. Зростання площ під кукурудзою на 8,6 % позитивно вплинуло на продажі насіння, а також сприяло успішному розвитку портфелю ЗЗР компанії «Байєр» на цій культурі та виведенню на ринок нового гербіциду Лаудіс®.

Розповідаючи про нові продукти у 2020 році, керівник департаменту маркетингу Аграрного підрозділу «Байєр» в Україні Андрій Перчиць зазначив: «У новому сезоні через високий рівень ураженості зернових, за потепління на полях, спостерігаємо спалах хвороб. Це нагода для аграріїв спробувати одне з найкращих рішень компанії «Байєр» – новий фунгіцид Аскра®Xpro». Серед інших новинок: Баритон Супер® – новий фунгіцидний протруйник, який забезпечує максимальний захист зернових; Аспект Про® – відмінний базовий партнер для основних гербіцидів на кукурудзі та соняшнику; Бекано® – новий гербіцид для захисту фруктів, який забезпечує довготривалий ефект одного внесення протягом всього сезону.

Важливим фактором розвитку сільського господарства в Україні є цифрова трансформація галузі. В цьому напрямку «Байєр» продовжує розвивати цифрову платформу Climate FieldView™. Зокрема, у 2020 році до функціоналу платформи додається можливість застосування автоматичного завдання висіву із змінною нормою для гібридів DEKALB. Також планується запуск низки фунгіцидних проєктів для зернових культур з інноваційними господарствами по всій Україні, що мають на меті наочно продемонструвати переваги використання фунгіцидів компанії «Байєр» у поєднанні з програмним забезпеченням платформи Climate FieldView™.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
хмарно
18.1 ° C
18.7 °
18.1 °
34 %
4.9kmh
92 %
Пн
17 °
Вт
17 °
Ср
13 °
Чт
18 °
Пт
22 °