14 Червня 2021

Tevel Aerobotics Technologies розробила літаючих роботів для збору фруктів

Ізраїльська компанія Tevel Aerobotics Technologies розробила літаючих автономних роботів, які використовуються для збирання різноманітних фруктів у садах, включаючи яблука, персики, нектарини, груші, сливи, цитрусові та авокадо.

Ідея складається з автономних платформ, кожна з яких служить центром управління для 6 дронів-збирачів урожаю. Платформи переміщуються по фруктовим садам і забезпечують необхідне живлення та потужність для квадрокоптерів, які підключені до платформи через центральний кабель. Для навігації платформи керуються планом збирання врожаю. Зібрані фрукти поміщаються в контейнер, що розташований на платформі.

Tevel Aerobotics Кожен дрон оснащений м’яким захватом для уникнення пошкоджень врожаю. Дрони визначають де розміщується фрукт і якої він якості. Зібраний фрукт поміщається в контейнер на платформі, і коли контейнер заповнюється, він автоматично замінюється новим контейнером.

Tevel Aerobotics Technologies розробила літаючих роботів для збору фруктів (3)Технологія із залученням роботів дозволяє збирати понад 90% всіх фруктів різної форми як з товстих так і тонких дерев. При цьому виробники можуть збільшити висоту дерев на 20%, щоб підвищити урожайність. Хоча компанія поки не розголошує ціну на роботів, вона заявляє, що окупність інвестицій займе всього 3 тижні.

trekkeronline.nl

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Фітосанітарний стан посівів та садів на 14 червня

Повсюди агрокліматичні умови сприяли розвитку та поширенню...

Як ефективно контролювати пероноспороз соняшника

Затяжні опади весняно-літнього періоду, а також нетиповий...

Неякісні гербіциди можуть спровокувати пасинкування кукурудзи

Сучасні гібриди кукурудзи переважно мають одне стебло....

Погода

Kyiv
чисте небо
25.3 ° C
26 °
21.8 °
50 %
3kmh
0 %
Пн
23 °
Вт
26 °
Ср
25 °
Чт
26 °
Пт
25 °