Tevel Aerobotics Technologies розробила літаючих роботів для збору фруктів

77
Tevel Aerobotics Technologies розробила літаючих роботів для збору фруктів (2)

Ізраїльська компанія Tevel Aerobotics Technologies розробила літаючих автономних роботів, які використовуються для збирання різноманітних фруктів у садах, включаючи яблука, персики, нектарини, груші, сливи, цитрусові та авокадо.

Ідея складається з автономних платформ, кожна з яких служить центром управління для 6 дронів-збирачів урожаю. Платформи переміщуються по фруктовим садам і забезпечують необхідне живлення та потужність для квадрокоптерів, які підключені до платформи через центральний кабель. Для навігації платформи керуються планом збирання врожаю. Зібрані фрукти поміщаються в контейнер, що розташований на платформі.

Tevel Aerobotics Кожен дрон оснащений м’яким захватом для уникнення пошкоджень врожаю. Дрони визначають де розміщується фрукт і якої він якості. Зібраний фрукт поміщається в контейнер на платформі, і коли контейнер заповнюється, він автоматично замінюється новим контейнером.

Tevel Aerobotics Technologies розробила літаючих роботів для збору фруктів (3)Технологія із залученням роботів дозволяє збирати понад 90% всіх фруктів різної форми як з товстих так і тонких дерев. При цьому виробники можуть збільшити висоту дерев на 20%, щоб підвищити урожайність. Хоча компанія поки не розголошує ціну на роботів, вона заявляє, що окупність інвестицій займе всього 3 тижні.

trekkeronline.nl

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram