01 Липня 2022

ПрАТ «Дніпровагонмаш» успішно освоює випуск сільськогосподарської техніки

Впродовж останніх п’яти років ПрАТ «Дніпровагонмаш» успішно освоює випуск різноманітної сільськогосподарської техніки. За цей короткий період підприємству вдалося зарекомендувати себе, як надійного і відповідального виробника, що дозволило налагодити взаємовигідну співпрацю із багатьма вітчизняними аграрними компаніями. Однією з таких компаній є ТОВ «ТАС Агро».

Культиватори«ПрАТ «Дніпровагонмаш» це потужне підприємство, яке має розвинену проектно-конструкторську базу і великий досвід роботи в машинобудівній галузі. Ми постійно удосконалюємось та розширюємо номенклатуру продукції для аграрної галузі. З впровадженням інноваційних рішень розробляємо нові моделі, які, безумовно, будуть затребувані багатьма вітчизняними аграрними компаніями. Серед останніх доробок: перевантажувальний бункер-накопичувач для зерна обсягом 30 м³,  борони дискові важкі причіпні шириною 3, 3,8, 4,3 метри, розкидач органічних добрив тощо. Окрім виробництва підприємство значну увагу приділяє  післяпродажному сервісному обслуговуванні техніки. В разі потреби фахівці ПрАТ «Дніпровагонмаш» оперативно здійснюватимуть заміну необхідних комплектуючих, що дозволить аграріям мінімізувати витрати часу в періоди проведення активних польових робіт», – зазначив Едуард Шуберт, начальник відділу маркетингу ПрАТ «Дніпровагонмаш».

Причіп«Компанія «ТАС Агро» співпрацює з ПрАТ «Дніпровагонмаш» більше п’яти років. За цей період ми отримали від виробника широкий спектр сільськогосподарської техніки: культиватори, пружинні борони, причепи для органічних добрив, перевантажувальні бункери-накопичувачі для зерна (об’ємом 23 м³) і навантажувачі зерна. Всі вироби позитивно зарекомендували себе в ході експлуатації у виробничих підрозділах агрохолдингу, завдяки якості та зручності використання. Адже при виборі техніки ми виходимо з принципів вартості, надійності і ремонтопридатності», — розповів Віктор Белкот, директор з виробництва ТОВ «ТАС Агро».

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Науковці вивели сорт пшениці, надстійкої до хвороб

Група доктора Хана Фангпу з Інституту генетики...

В Україні знову змінилися закупівельні ціни на сою та ріпак

Котирування на ріпак та сою кілька тижнів...

Експорт української агропродукції залізницею під загрозою

За словами Марії Дідух, директора ГС «Всеукраїнський аграрний...

Погода

Kyiv
чисте небо
30.4 ° C
30.4 °
30.4 °
51 %
0.5kmh
0 %
Пт
30 °
Сб
27 °
Нд
29 °
Пн
31 °
Вт
33 °