Врожайність озимої пшениці у ТОВ «Агровіт» (Черкаський кластер ГК «Агрейн») у 2023 році склала 7,8 тонн/га. Це значно краще за показники минулого року – 6,5 тонн/га.
«Загалом по всіх озимих культурах ми задоволені врожаєм. Рослини увійшли в зимівлю в тій фазі, що потрібно. Навесні внесли добрива КАС, провели належним чином гербіцидний та фунгіцидний захист, вологи було достатньо. Я вважаю, що завдяки цим сукупним факторам ми отримали достойний результат», – зазначив заступник головного агронома агрогрупи Тарас Корнієнко.
Збиральна кампанія тривала в п’яти областях – Одеській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській і Харківській. Зібрано з площі понад 14 тис. га. План зі збору зерна на 2023 рік загалом перевиконано на 20%.
Максимальний показник з урожайності озимої пшениці, окрім ТОВ «Агровіт», отримали і у ТОВ «Агрікор Холдинг» (Чернігівська область) – 7,0 т/га. Зерно пшениці, яке зібране цього року, якісне та чисте.
Наразі готується ґрунт під посіви озимих культур врожаю 2024 року в межах тих площ, що були й раніше.





