10 Травня 2026
VIVARO_1068x150

У ГК «Агротрейд» стартувала весняна посівна

Минулого тижня розпочали польові роботи на Чернігівщині. З огляду на піщані ґрунти першими висіяли соняшник, тоді як в інших регіонах паралельно відбувалася сівба кукурудзи.

Наразі посівна кампанія також охоплює Сумщину, Харківщину та Полтавщину. Станом на сьогодні виконано близько 12% від запланованого обсягу посіву. У роботах задіяно 18 сівалок. У компанії повністю забезпечені посівним матеріалом, добривами, засобами захисту рослин і технікою.

У цьому сезоні переглянули структуру: зменшили площі під сою та збільшили під соняшник і кукурудзу.

Основні культури:

  • кукурудза — близько 16,5 тис. га,
  • соняшник — близько 16 тис. га,
  • соя — 3 тис. га.

«Маємо гарні очікування щодо цього сезону. Своєчасне виконання агрооперацій і належний догляд за культурами — важлива умова успіху. Команда налаштована реалізувати все заплановане», – зазначив директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Іван Крючков.

Завершити кампанію планують упродовж трьох тижнів.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Темпи сівби ярих культур загрожують зниженням їх урожайності

В оптимальні строки проведена посівна – важлива...

Розширюємо можливості весняних обприскувань

Поточні погодні умови ускладнюють і без того...

Погода

Kyiv
хмарно
13.7 ° C
13.7 °
13.7 °
84 %
1.1kmh
100 %
Нд
14 °
Пн
18 °
Вт
21 °
Ср
16 °
Чт
17 °