08 Серпня 2022

У компанії KUHN запевняють: ми вірні своїй місії

Керівництво Групи компаній KUHN звернулося до фермерів, керівників великих агрокомпаній, дилерів, всіх клієнтів із запевненням про пристосованість Групи компаній KUHN до ситуації, пов`язаної із COVID-2019, як ніколи.

«З початку березня 2020 року пандемія COVID-2019 підривала життя кожного з нас та впливала на організацію нашого бізнесу. Ми ще багато місяців поспіль протистоятимемо прямим та побічним наслідкам цієї світової пандемії. За весь час кризи сільськогосподарський та агропродовольчий сектори мобілізували зусилля та змогли задовольнити потреби споживачів.

Сільськогосподарське обладнання та сервіс, що KUHN пропонує аграріям, – головна ланка у ланцюзі такого постачання. У цей важкий час важливо пам’ятати про наші довгострокові стратегічні цілі та плани розвитку.

Група компаній KUHN робить все для того, щоб зберегти потужності виробництва сільськогосподарської техніки, і її дії базуються на п’ятьох стовпах стратегії розвитку:

  • Наш Клієнт завжди у центрі уваги.
  • Дотримання плану дій, що здійснюються усіма компаніями Групи KUHN для досягнення цілей, встановлених ONE VISION 200, зокрема, для сільськогосподарського виробництва, великих ферм та сільськогосподарських виробників.
  • Інновації у розробці наших нових продуктів.
  • Оперативність та ефективність роботи.
  • Зобов’язання всіх співробітників Групи забезпечити якість на всіх рівнях.

Фермерам потрібна якість, інноваційна сільськогосподарська техніка та послуги за конкурентоспроможними цінами. Для того, щоб відповідати цим очікуванням, Група компаній щороку інвестує значні кошти у дослідження, розвиток, інфраструктуру та оснащення.

З огляду на кризи, що відбуваються, необхідно контролювати операційні витрати та інвестиції. Наразі вся Група компаній пристосована до ситуації як ніколи, щоб ми змогли досягти довгострокових цілей зростання.

Відданість всіх і кожного у команді Група компаній KUHN – необхідна складова, аби вистояти проти випробувань, що чекають на нас, та підготуватись до майбутнього. Будь сильним, будь з KUHN!», – закликають у компанії.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
уривчасті хмари
23.8 ° C
24.8 °
22.6 °
78 %
0.9kmh
27 %
Пн
24 °
Вт
23 °
Ср
22 °
Чт
26 °
Пт
27 °