25 Червня 2022

Українські аграрії зможуть отримати гранти у розмірі 5-7 мільйонів гривень на створення нових садів і теплиць

Український уряд починає впроваджувати великий проєкт грантової безповоротної підтримки нових бізнесів. Серед програм, які входять до проєкту – підтримка аграрної сфери, зокрема – створення садів і теплиць.

На створення нових садів і теплиць їхні власники можуть подати заявку на отримання гранту від держави. Його розмір становить 5-7 млн грн.

Загалом, на програму виділили 7 мільярдів гривень. Очікують, що на рік надійде три тисячі заявок для отримання грантів.

«Учасниками програми можуть бути як приватні підприємці, так і аграрні компанії й фермерські господарства, які мають у власності або в оренді землю на строк не менше 25 років. Кошти від гранту можна буде витратити на безпосереднє будівництво комплексу, закупівлю технічного обладнання для його роботи, закупівлю посівного матеріалу та добрив», – повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За словами глави уряду, для першої тисячі учасників 70% вартості проєкту фінансуватиме держава, а 30% — сам підприємець.

Щоб отримати грант, треба подати заявку через Дію або уповноважений банк. Ключова вимога – працевлаштування робітників та сплата податків.

«Ми вивчили потреби та можливості наших аграріїв і вбачаємо, що програма буде дійсно успішною. Створення нових тепличних комплексів для вирощування овочів і фруктів сприятиме збільшенню нашого експорту та насиченню українського ринку якісними продуктами», – додав Шмигаль.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Непрямі втрати у сільському господарстві оцінюються у 23,3 млрд дол. США

Непрямі втрати у сільському господарстві через зменшення...

Потрійний удар по хворобам

Одночасне підвищення середньодобових температур у поєднанні із...

«Контінентал» готує потужності зі зберігання до сезону жнив

«Контінентал Фармерз Груп» готує потужності зі зберігання...

Погода

Kyiv
рвані хмари
25.4 ° C
25.4 °
25.4 °
35 %
3kmh
69 %
Сб
24 °
Нд
26 °
Пн
28 °
Вт
31 °
Ср
31 °