16 Травня 2022

Уряд Німеччини планує організувати «зерновий міст» з України

Через українську війну в усьому світі побоюються голоду. Зараз федеральний уряд за допомогою дочірньої залізничної компанії DB Cargo працює над організацією вивезення зерна з країни.

Залізничні перевезення дочірньої компанії вантажних перевезень DB Cargo мають на меті забезпечити цьогорічне сільськогосподарське виробництво в Україні, незважаючи на війну, та замінити морський транспорт, якого зараз немає. Прес-секретар Deutsche Bahn підтвердив, що “є плани на цю тему”.

«Як представник залізничного транспорту, я зобов’язаний сприяти відвантаженню 20 мільйонів тонн зерна для запобігання світової продуктової катастрофи», – зазначив держсекретар Федерального міністерства транспорту Міхаель Теурер.

Теурер підтвердив, що ведуться переговори з українською залізницею та іншими європейськими залізницями таких країн як Польща, Чехія, Словаччина та Румунія.

«Наразі ми вивчаємо, як зерновий міст можна реалізувати конкретно», – сказав політик. Мова йде про загалом до 20 тис. поїздів, які могли б курсувати залізницею. Йдеться як про фінансування заходів з федерального бюджету, так і про питання конкурентної нейтральності.

Перевезення потягом дорожче, ніж кораблем, пояснив він. За словами Теурера, відомча координація вже триває в рамках федерального уряду. Залучено Федеральне міністерство фінансів, сільськогосподарський та економічний департаменти та Міністерство економічного співробітництва та розвитку.

www.handelsblatt.com

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
хмарно
18.1 ° C
18.7 °
18.1 °
34 %
4.9kmh
92 %
Пн
17 °
Вт
17 °
Ср
13 °
Чт
18 °
Пт
22 °