16 Вересня 2021

В Август-Україна призначили нового генерального директора

16 грудня 2020 року на посаду Генерального директора компанії «Август-Україна» призначений Кисіль Валерій Станіславович, виконавчий директор компанії.

Має більш, ніж 15-річний досвід роботи в аграрній сфері, пройшов шлях від агронома по захисту рослин до керівної посади.

У 2006 році закінчив Національний Аграрний Університет та здобув ступінь магістра на факультеті «Захисту рослин».

Отримав досвід роботи в міжнародних та українських компаніях Bayer та Avgust, який успішно застосовує на практиці, а саме: навички продажів та переговорів, планування та аналітики, управління компанією та агрономічною службою. Охоче передає досвід співробітникам.

В ТОВ «Август-Україна» працює на керівних посадах з червня 2015 року.

Бачення: «Сьогодні агросфера перебуває на стадії розвитку, багато вже зроблено, але весь потенціал ще не розкрито. Успішні аграрії з досвідом роботи та знаннями, мають шанс позитивно вплинути на формування та розвиток сфери».

Переконання: «Чесне ім’я, постійна праця над собою та своїм оточенням, культивація «правильних» цінностей, позитивне мислення та ефективна команда – запорука успіху!»

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Значно зросли закупівельні ціни на соняшник, сою та ріпак

Закупівельні ціни на соняшник в Україні за...

Агропікнік Amazone 2021: обмін досвідом у дружній атмосфері

9 вересня 2021 року ДП «Амазоне-Україна» провело...

Погода

Kyiv
чисте небо
14.3 ° C
16.2 °
14 °
72 %
2kmh
0 %
Чт
16 °
Пт
20 °
Сб
17 °
Нд
17 °
Пн
10 °