20 Травня 2022

В Україні розробляють автоматичну систему контролю температури на зерноскладах

Зібрати врожай – половина справи. Чимало залежить від його належного зберігання. Відстеження температури – ключовий аспект надійного збереження зерна. Саме  температура – найкращий показник якості зерна при зберіганні.

Враховуючи місцеві умови та потреби, українська компанія «Технотест Плюс» розпочала розробляти унікальну автоматичну систему контролю температури на зерноскладах.

«Зараз на складах користуються окремими термощупами які мають екран і натисканням кнопки вимірюють температуру. Начальник складу повинен постійно переміщати щуп, чекати поки температура стабілізується після виймання, та проводити таку операцію через кожні 2 метри.

Температура зберігання зернаВраховуючи розміри зерноскладів, на таку роботу витрачається майже весь день однієї або двох осіб, та надійність виконання такої роботи неможливо простежити», – розповів Кирило Скороход, операційний директор «Технотест Плюс», виробничо-торгової компанії, яка є український лідером в світі аналітичних та лабораторних приладів для агровиробників.

«Система вимірювання температури виробництва «Технотест Плюс» складатиметься с температурних щупів, об’єднаних між собою у єдину систему та передаючих дані кожні 2 години бездротовим способом. Наприклад, 30 термощупів розкладено по всьому складу.

Кожен щуп має до 4 датчиків для виміру на різних рівнях. Ніяких дротів та зайвих дій – регулярні дані вимірів температури зі всього складу автоматично зберігаються у хмарі. Користувач знаходячись будь-де, отримує всі дані, моніторить, чи потрібно вживати заходів, наприклад, вентилювати склад», – додає фахівець.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

«Контінентал» завершив весняну посівну

У «Контінентал Фармерз Груп» завершилася весняна посівна...

В Україні створили проєкт, де приймають заявки на розмінування полів

Після звільнення Чернігівської та Київської областей почалося...

Погода

Kyiv
хмарно
22.1 ° C
22.1 °
22 °
50 %
3.9kmh
100 %
Пт
21 °
Сб
19 °
Нд
12 °
Пн
15 °
Вт
18 °