Вдосконалення технологій вирощування – код прибутку агровиробників!

145

Сучасний агробізнес вимагає нових рішень. Зливи та посуха, заморозки та спека, нові шкідники, резистентні збудники хвороб, важко викорінюванні бур’яни – все це виклики, які ставить перед аграріями сьогодення. У багатьох випадках традиційні схеми захисту рослин виявляються неефективними. А в умовах зниження рентабельності агровиробництва – ще й економічно невигідними.

«Сьогодні високі прибутки отримують лише ті, хто постійно розвивається та вдосконалює технології захисту рослин. Наша компанія працює у тісній співпраці з агровиробниками України. Ми розуміємо, які проблеми їм доводиться вирішувати. Саме тому компанія ALFA Smart Agro робить акцент на створенні нових препаратів, які відрізняються ширшим спектром дії та довшим періодом застосування», – сказала Тетяна Мосендз, комерційний директор ALFA Smart Agro.

Над створенням нових препаратів, що відповідають сучасним вимогам, працює команда вчених ALFA Smart Agro. У розпорядженні науковців – сучасні лабораторії, міні-завод для виробництва тестових зразків препаратів та Дослідно-демонстраційний центр, де вони можуть випробовувати свої ідеї та тестувати нові продукти в польових умовах.

Створення багатокомпонентних препаратів потребує ретельних наукових досліджень та лабораторних тестувань. Ідеальний продукт поєднує в собі не тільки ефективні діючі речовини, а й правильно підібрані допоміжні компоненти та найбільш дієву формуляцію. Науковці компанії вивчають глибинні процеси, що відбуваються у рослинах, і створюють препарати, що сприяють повному розкриттю потенціалу врожайності культур та підвищують рентабельність виробництва.

«Створення нового продукту починається з ідеї. Наприклад, ми знаємо, що хізалофоп-п-етил, який добре бореться з бур’янами, в той же час може мати фітотоксичний вплив на сою та соняшник, особливо за підвищених норм застосування. Ми поставили собі завдання створити препарат, який контролюватиме усі поширені бур’яни, але разом з тим не завдаватиме стресу культурам. І ми створили Кайман – інноваційний двокомпонентний грамініцид проти комплексу злакових бур’янів з високою селективністю до культурних рослин. Аграрії, що застосовують його у новій технології вирощування, не мають втрат потенціалу врожайності культур через фітотоксичний вплив на них препаратів», – розповів Сергій Кнечунас, директор департаменту досліджень і розробки ALFA Smart Agro.

Зараз портфель продуктів ALFA Smart Agro складається з 71 препарату, 36 з яких – унікальні продукти, створені науковцями компанії. 24 із них – захищені відповідними патентами. У 2020 році компанія виведе на ринок ще 5 нових препаратів, які відрізняються ширшим спектром дії та довшим періодом застосування, а тому краще відповідають сучасним потребам аграріїв: фунгіциди Корвізар М та Артіс Плюс, гербіциди Сігур та Астаміл та інсектоакарицид Сінтак.

Приєднуйтеся до розумного підходу до агрономії та знайдіть в асортименті ALFA Smart Agro особливий код – код вашого прибутку!


ALFA Smart Agro – провідний український виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Препарати компанії відзначаються високою ефективністю, зручністю та широким вікном застосування. Велика кількість препаратів, створених науковцями ALFA Smart Agro, не мають аналогів в Україні. Розробка, виробництво і контроль якості продукції компанії відбувається у відповідності до світових стандартів ISO 9001, ISO 14001 та OHSAS 18001. За результатами 2019 року доля компанії на ринку ЗЗР України складає 6,5%. У 2019 році продуктами ALFA Smart Agro було захищено кожен третій гектар українських полів.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram