16 Січня 2022

Вдосконалення технологій вирощування – код прибутку агровиробників!

Сучасний агробізнес вимагає нових рішень. Зливи та посуха, заморозки та спека, нові шкідники, резистентні збудники хвороб, важко викорінюванні бур’яни – все це виклики, які ставить перед аграріями сьогодення. У багатьох випадках традиційні схеми захисту рослин виявляються неефективними. А в умовах зниження рентабельності агровиробництва – ще й економічно невигідними.

«Сьогодні високі прибутки отримують лише ті, хто постійно розвивається та вдосконалює технології захисту рослин. Наша компанія працює у тісній співпраці з агровиробниками України. Ми розуміємо, які проблеми їм доводиться вирішувати. Саме тому компанія ALFA Smart Agro робить акцент на створенні нових препаратів, які відрізняються ширшим спектром дії та довшим періодом застосування», – сказала Тетяна Мосендз, комерційний директор ALFA Smart Agro.

Над створенням нових препаратів, що відповідають сучасним вимогам, працює команда вчених ALFA Smart Agro. У розпорядженні науковців – сучасні лабораторії, міні-завод для виробництва тестових зразків препаратів та Дослідно-демонстраційний центр, де вони можуть випробовувати свої ідеї та тестувати нові продукти в польових умовах.

Створення багатокомпонентних препаратів потребує ретельних наукових досліджень та лабораторних тестувань. Ідеальний продукт поєднує в собі не тільки ефективні діючі речовини, а й правильно підібрані допоміжні компоненти та найбільш дієву формуляцію. Науковці компанії вивчають глибинні процеси, що відбуваються у рослинах, і створюють препарати, що сприяють повному розкриттю потенціалу врожайності культур та підвищують рентабельність виробництва.

«Створення нового продукту починається з ідеї. Наприклад, ми знаємо, що хізалофоп-п-етил, який добре бореться з бур’янами, в той же час може мати фітотоксичний вплив на сою та соняшник, особливо за підвищених норм застосування. Ми поставили собі завдання створити препарат, який контролюватиме усі поширені бур’яни, але разом з тим не завдаватиме стресу культурам. І ми створили Кайман – інноваційний двокомпонентний грамініцид проти комплексу злакових бур’янів з високою селективністю до культурних рослин. Аграрії, що застосовують його у новій технології вирощування, не мають втрат потенціалу врожайності культур через фітотоксичний вплив на них препаратів», – розповів Сергій Кнечунас, директор департаменту досліджень і розробки ALFA Smart Agro.

Зараз портфель продуктів ALFA Smart Agro складається з 71 препарату, 36 з яких – унікальні продукти, створені науковцями компанії. 24 із них – захищені відповідними патентами. У 2020 році компанія виведе на ринок ще 5 нових препаратів, які відрізняються ширшим спектром дії та довшим періодом застосування, а тому краще відповідають сучасним потребам аграріїв: фунгіциди Корвізар М та Артіс Плюс, гербіциди Сігур та Астаміл та інсектоакарицид Сінтак.

Приєднуйтеся до розумного підходу до агрономії та знайдіть в асортименті ALFA Smart Agro особливий код – код вашого прибутку!


ALFA Smart Agro – провідний український виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Препарати компанії відзначаються високою ефективністю, зручністю та широким вікном застосування. Велика кількість препаратів, створених науковцями ALFA Smart Agro, не мають аналогів в Україні. Розробка, виробництво і контроль якості продукції компанії відбувається у відповідності до світових стандартів ISO 9001, ISO 14001 та OHSAS 18001. За результатами 2019 року доля компанії на ринку ЗЗР України складає 6,5%. У 2019 році продуктами ALFA Smart Agro було захищено кожен третій гектар українських полів.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

«Контінентал» вирощуватиме новий сорт картоплі, що підходить для виробництва картоплі фрі

«Контінентал Фармерз Груп» продовжує розширювати картопляний напрям....

Для українських аграріїв сорго стає більш рентабельним, аніж кукурудза

Сорго все більше цікавить українських аграріїв. Адже...

Як вплинули на стан озимих культур відлига та морози

Несприятливих агрометеорологічних явищ для перезимівлі озимини впродовж...

Погода

Kyiv
чисте небо
-2.5 ° C
-1.9 °
-3.4 °
85 %
1.8kmh
0 %
Нд
-2 °
Пн
1 °
Вт
-2 °
Ср
-3 °
Чт
-0 °