22 Травня 2022

Відомий агрохолдинг заклав великий фундуковий сад

В Україні набуває популярності вирощування горіхів, зокрема, фундука. Цим напрямком зацікавився агрохолдинг «Галс-Агро». Наразі компанія реалізовує проєкт зі створення саду площею 500 гектарів.

360 гектарів фундукового саду вже закладено. Решту планують висадити протягом двох наступних років.

«Успіх у вирощуванні яблук, врожай яких повністю експортується, спонукав керівництво агрохолдингу ще на один амбітний проєкт – фундуковий. Перша черга цього проєкту – 500 гектарів фундукового саду в Тетіївському районі Київської області. За останні три роки вже висаджено 360 гектарів фундука. Ще 40 гектарів сплановано посадити в цьому році та близько 100 гектарів заплановано засадити фундуком у наступному році. Подальший розвиток фундукового проєкту теж вже окреслено, але буде оприлюднюватись тільки при закінченні першої черги проєкту», – зазначає Геннадій Юдін, президент Української горіхової асоціації.

Щоб набути досвіду з організації збирання врожаю та переробки фундука, «Галс-Агро» наразі співпрацює з компанією «Філберт». Це підприємство вирощує фундук на площі 830 га в Біляївському районі Одеської області. Це – другий за площею фундуковий сад в Україні.

Агрохолдинг «Галс-Агро» входить до переліку 50 найбільших латифундистів України й вирізняється поглибленою диверсифікацією напрямів діяльності.

Багатопрофільна група компаній розвиває рослинництво на 40 тис. гектарів землі та є одним із лідерів країни за напрямком виробництва цукру. Також холдинг спеціалізується на вирощуванні індички, свинарстві та молочному скотарстві.

Компанія запроваджує сучасні технології поводження з відходами тваринництва та збудувала шість біогазових станцій.

SEEDS

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

«Контінентал» завершив весняну посівну

У «Контінентал Фармерз Груп» завершилася весняна посівна...

В Україні створили проєкт, де приймають заявки на розмінування полів

Після звільнення Чернігівської та Київської областей почалося...

Погода

Kyiv
хмарно
10.7 ° C
11 °
9.8 °
89 %
0.5kmh
100 %
Нд
10 °
Пн
16 °
Вт
19 °
Ср
22 °
Чт
20 °