21 Січня 2022

Вперше у світі випустили високоефективний багатоцільовий фунгіцид для сої

Міжнародна компанія UPL відкрила новий розділ у вирощуванні сої в Аргентині. Вона представила перший у світі багатоцільовий фунгіцид, який поєднує азоксистробін, протиоконазол і манкоцеб.

Засіб діє у восьми ділянках клітини гриба та гарантує ефективну боротьбу із захворюваннями при вирощуванні сої.

Як відзначають фахівці, фунгіцид ефективно бореться із такими хворобами сої як церкоспороз, сіра плямистість, септоріоз.

Під час запуску цього фунгіциду фітопатолог факультету агрономії Університету Буенос-Айреса Марсело Кармона зазначив, що на 16 млн га сої звичайні фунгіциди при одноразовому застосуванні ефективні лише на 40-50% посівів.

Експерт з фунгіцидів Алехандро Порфірі зауважив, що у зв’язку з цим втрачається близько 6% урожаю. І з кожним роком дана проблема тільки зростає. Це тому, що постійно збільшується резистентність грибів до хімічних засобів захисту рослин.

У контексті боротьби зі стійкістю патогенів, компанія UPL випустила перший у світі мультисистемний фунгіцид для сої. Він вже довів високу ефективність у боротьбі з грибними захворюваннями.

За словами Андреса Фаббріс Ротеллі, менеджера з фунгіцидів та інсектицидів в UPL Аргентина, манкоцеб є основою даного препарату. Він діє у шести точках клітини патогену. Крім того, речовина ефективна не тільки сама по собі, а й у поєднанні з іншими.

Так, на додаток до 6 контрольних точок, на які направлений манкоцеб, на дві інші діють азоксистробін та протиоконазол.

Така потрійна дія робить фунгіцид, розроблений компанією UPL, ефективним та перевіреним продуктом.

upl-ltd.com

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
рвані хмари
-1.1 ° C
-0.7 °
-1.9 °
70 %
8.1kmh
75 %
Пт
-2 °
Сб
-2 °
Нд
-5 °
Пн
-5 °
Вт
-5 °