18 Травня 2022

Високоолеїновий соняшник: аграріїв запрошують на безкоштовний вебінар

26 січня 2022 року о 15.00 компанії АПК-Інформ, Органічна Україна, MAS Seeds та UKROLIYA проведуть відкритий безкоштовний вебінар на тему: «За яким соняшником майбутнє? Переваги вирощування високоолеїнового соняшнику в Україні».

Ринок високоолеїнового соняшника має великий потенціал для українського аграрія, попри його нестабільність. Кожного сезону спостерігаються тенденції спаду та росту попиту на високоолеїновий соняшник, що прямо впливає на розмір премій.

Розуміння трендів цього ринку дозволить українським фермерам отримувати більші вигоди. Аналітик з АПК-Інформ зробить доповідь про реальний стан ринку ВО соняшнику та спрогнозує майбутні тренди.

Одним із перспективних сегментів ринку соняшника є також органічний напрямок. На сьогодні на українському ринку досить активно проводиться популяризація органічних продуктів, а кількість органічних господарств зростає кожного року. Президент громадської спілки «Органічна Україна» буде розповідати про стан органічного ринку в Україні та про переваги органічного виробництва.

Партнерська форвардна програма від MAS Seeds та UKROLIYA дозволяє долучитися до прибуткового вирощування високоолеїнового соняшнику вже у 2022 році. Як це зробити, – буде роз’яснено в живій інформативній дискусії під час вебінару.

Експерти від MAS Seeds та UKROLIYA проінформують про вигідні для фермерів опції та варіанти отримання стабільного прибутку, попри коливання ринку.

Презентації, зроблені під час вебінару, можна буде отримати усім бажаючим, зареєструвавшись через Google-форму – https://forms.gle/5zzV17d7ZiyCjftj9.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

На Хмельниччині висіяли колекцію світового генофонду гречки

Понад 250 зразків колекції світового генофонду гречки...

Окупанти знищили єдиний в Україні генетичний банк рослин

Російські солдати повністю знищили єдиний в Україні...

Цього року в Україні очікують хороший урожай суниці

Тепла погода та відсутність заморозків на початку...

Погода

Kyiv
хмарно
8 ° C
8.2 °
7 °
79 %
0.9kmh
100 %
Ср
13 °
Чт
19 °
Пт
20 °
Сб
22 °
Нд
13 °