08 Серпня 2022

Стали відомі закупівельні ціни на ячмінь нового урожаю

На тлі просування збиральної кампанії на півдні країни вже формуються стартові ціни попиту на фуражний ячмінь нового врожаю.

За інформацією аналітиків «АПК-Інформ», на ціноутворення впливає низький попит тваринницьких та комбікормових підприємств, які в основному продовжують працювати на залишках запасів зернової торішнього врожаю. А також позначається помірний інтерес трейдерів через очікуване збільшення обсягів постачання ячменю на зовнішні ринки, насамперед дунайськими портами.

При цьому пропозиції ячменю надходили на ринок досить активно через нестачу вільних складських приміщень у сільгоспвиробників та ризики зберігання великих обсягів зерна в умовах воєнних дій. Однак деяку підтримку цінам надають прогнози суттєвого скорочення виробництва ячменю в поточному році.

Сьогодні стартові ціни попиту переробників та тваринників на ячмінь нового врожаю фіксуються в досить широкому діапазоні — 2100-4000 грн/т СРТ. У в той час, як експортно орієнтовані компанії були готові закуповувати вказану зернову за цінами 4000-4800 грн/т без урахування вартості доставки.

Як зазначають аналітики, вказані ціни значно нижчі поточних цін попиту на зернову врожаю 2021 року — 5200-6100 грн/т СРТ.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
рвані хмари
22.1 ° C
23.1 °
21.5 °
83 %
0.5kmh
77 %
Пн
25 °
Вт
24 °
Ср
22 °
Чт
30 °
Пт
32 °