18 Серпня 2022

Як зробити правильний вибір: металева цистерна чи гнучкий резервуар?

Ми, як експерти у своїй справі, радимо: найкраще рішення для аграріїв – купити інноваційний гнучкий резервуар ГідроБак.

Досягнення високих результатів у будь-якій справі сьогодні можливе за допомогою інноваційних технологій, які підвищують конкурентоспроможність і ефективність бізнесу. Час рухається вперед, і ми повинні встигати за ним, чітко уявляючи цілі своїх дій та впроваджуючи нові можливості, які пропонують прогресивні компанії, такі, наприклад, як Gidrobak.

Безперечно, старі надійні металеві цистерни вкорінилися у нашій свідомості як найміцніші, але якщо пильно поглянути навколо, змінити кут зору і вникнути в нові розробки, то, несподівано для себе, можна кардинально змінити свою звичну думку.

Читати по темі: 20 порад для ефективного застосування азоту

Давайте розглянемо уважніше еластичний резервуар з армованої полімерної тканини та порівняємо його переваги й недоліки з особливостями металевого побратима. Металева цистерна і гнучкий бак служать для тих самих цілей: зберігання і транспортування води, ПММ, рідких мінеральних добрив (КАС і РКД). Масштаби цистерни, звісно, вражають і не дають підстав сумніватись у захищеності рідини, що міститься в ній. Але! Малогабаритний у складеному вигляді гнучкий резервуар може «роздутися» до небачених розмірів і міцно зберігати рідину впродовж тривалого часу. А тепер згадаймо про корозію металу. Цей процес значно скорочує термін служби цистерни, тим більше, якщо в ній не просто вода, а добрива. Тож 1:0 на користь гнучкого резервуару для КАС.

Як зробити правильний вибір металева цистерна чи гнучкий резервуар4

Далі, важливий момент – еластичний бак коштує значно менше, ніж цистерна. 2:0.

Що ж до транспортування, то для цистерни необхідно наймати вантажний транспорт, що потребує додаткових витрат, а резервуар доставить будь-яка кур’єрська служба. 3:0.

Для встановлення цистерни потрібні працівники і чимало часу, а для гнучкого бака – пара людей і 15 хвилин. 4:0.

Як зробити правильний вибір металева цистерна чи гнучкий резервуар3

І найголовніше, для чого ми, власне кажучи, і купуємо бак, – стійкість до агресивних середовищ зберігання. Наприклад, якщо рідкі мінеральні добрива рік зберігатимуться металевій цистерні, вони зроблять її непридатною. А це витрати та не виконані завдання. Тоді як резервуар ГідроБак стійкий до агресивних середовищ. При цьому компанія-виробник дає гарантію на 5 років і обіцяє 10 років експлуатації.

Як зробити правильний вибір металева цистерна чи гнучкий резервуар2

Підіб’ємо підсумки. Для ефективного вирішення багатьох завдань потрібні інноваційні рішення. Гнучкі резервуари для рідин, без перебільшення, дадуть нове життя промисловості та сільському господарству.

Нагадаємо переваги гнучких резервуарів:

  •  адекватна вартість;
  •  транспортабельність;
  •  простота встановлення;
  •  стійкість до агресивних сере­довищ.

Якщо у вас залишилися сумніви – телефонуйте, і наші професіонали докладно розкажуть про вироблені резервуари та допоможуть на сучасному рівні вирішити ваші проблеми й досягти бажаних результатів.

gidrobak

Тел.: + 38096 366 83 31; +38095 470 58 68
Ел. адреса: gidrobak.zp@gmail.com
Сайт: www.gidrobak.com

Опубліковано в журналі “Агроном”, 2022

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Вплив умов навколишнього середовища на поглинання елементів живлення рослинами

Сучасні технології вирощування сільськогосподарських культур передбачають застосування...

«Сіль» у добривах. Коли варто контролювати

Збільшення обсягів виробництва сільськогосподарської продукції в Україні...

Ефективне внесення добрив як основа сучасного сільського господарства

Агротехніка сільськогосподарських рослин трохи нагадує пазл. У...

Погода

Kyiv
рвані хмари
20.8 ° C
22.6 °
20.4 °
82 %
0.5kmh
61 %
Чт
30 °
Пт
29 °
Сб
28 °
Нд
31 °
Пн
31 °