16 Травня 2022

Бренд «Агрохімічні Технології» випустив 6 нових засобів захисту у сезоні-2022

У минулому сезоні бренд «Агрохімічні технології» випустив інноваційні препарати з унікальною комбінацією діючих речовин. Протруйник із репелентним ефектом проти ґрунтових шкідників, інсектицид з підсиленням проти лускокрилих шкідинків, спеціалізовані багатокомпонентні фунгіциди на пшеницю для Т1 і Т2 – всі препарати мають максимально широкий спектр дії, при цьому підсилені проти найбільш шкодочинного об’єкта в конкретній фазі.

У сезоні-2022 бренд АХТ продовжує випускати ЗЗР для підсилення технології захисту – з покращеними формуляціями та рецептурами власної розробки.

«Ми розробляли препарати з огляду на те, які проблеми в останні роки  завдають аграріям найбільших збитків, які для них зараз вирішувати занадто складно та дорого — і створювали нові зручні і вигідні рішення.

Але саме ці інноваційні препарати, які «Агрохімічні технології» випустили у сезонах 2021 і 2022, стали гарною відповіддю на несподівані проблеми нового сезону – дефіцит ґрунтових гербіцидів, підвищені ціни на азотні добрива тощо. Для нас, як і для всього ринку, ці проблеми виявилися несподіванкою. Але ми щасливі, що вдалось розробити рішення на випередження», – коментує Євгенія Вітер, керівниця відділу маркетингу АХТ.

СЕРЕД НОВИНОК СЕЗОНУ 2022:

Кватрофорс (ТН, флутриафол,­ 50 г/л­ + імазаліл, 40 г/л + мета­лаксил-М, 30 г/л + піраклостробін, 20 г/л) – чотирьох­компонентний фунгіцидний прот­руйник для зернових та сої з розширеним спектром дії та рістстимулюючим ефектом.

Діючі речовини Кватрофорсу підібрані таким чином, щоб при русі речовин по рослині кожна її частина залишалась максимально захищеною. Дві діючі речовини з різним спектром дії захищають надземну частину сходів від повного спектру ранніх листкових хвороб, інші дві – локалізуються в насінні з корінням і забезпечують захист від усіх видів гнилей.

Завдяки рістстимулюючій дії піраклостробіну Кватрофорс стимулює розвиток кореневої системи, забезпечує гарну перезимівлю, кущіння та стійкість рослини до посушливих умов.

Читати по темі: Весняний контроль роботи протруйників на озимих зернових культурах

«Одна з найцікавіших кореневих гнилей – пітіозна. За ознаками вона схожа на гельмінтоспоріозну, фузаріозну – візуально її визначити майже неможливо, навіть в лабораторних умовах ідентифікувати пітіозну гниль вдається не завджи. При цьому єдина діюча речовина, яка ефективно контролює пітіоз у протруйнику, – металаксил-М. Тобто обробка насіння фунгіцидним протруйником без металаксилу-М не гарантує захисту від кореневих гнилей. Тому в Кватрофорс ми додали четверту діючу речовину – металаксил-М», – пояснює Олександр Конопацький, продакт-менеджер АХТ.

Кватрофорс безпечний і для використання на сої. Концентрація флутриафолу в Кватрофорсі становить 40 г/т. У такій кількості флутриафол не має ретардартної дії на сою, на відміну від інших триазолів, зокрема тебуконазолу. Він не впливає на розвиток бульбочкових бактерій і мікоризних грибів.

Мілафорт Екстра (МД, мезотріон, 75 г/л + нікосульфурон, 30) – післясходовий гербіцид на кукурудзу широкого спектра дії з вікном застосування 2–10 листків. Головні переваги препарату:

  •  контролює ваточник сирійський;
  •  контролює максимально широкий спектр бур’янів, в т. ч. най­проблемніші: амброзію, лободу, види осотів, нетребу, пирій, мишій, куряче просо;
  •  має ґрунтову дію, завдяки чому стримує наступні хвилі бур’янів;
  •  завдяки препаративній формі не потребує додавання сурфактантів.

Опубліковано в журналі “Агроном”, 2022

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Чому не завжди спрацьовують бакові суміші або двокомпонентні ґрунтові гербіциди

Дуже актуальною є проблема фітотоксичності грунтових гербіцидів...

Як підвищити стійкість рослин до стресів?

Стрес у рослин – найпопулярніша тема останніх...

Стійкість бур’янів до гербіцидів та шляхи її подолання

Бур’яни – конкуренти культурних рослин за мінеральні...

Погода

Kyiv
хмарно
17 ° C
17 °
17 °
42 %
3.9kmh
95 %
Пн
16 °
Вт
17 °
Ср
13 °
Чт
18 °
Пт
22 °