10 Серпня 2022

Якісні препарати — запорука стабільного росту

Осінь – важлива пора для аграріїв, коли закладається фундамент врожаю озимих культур наступного року й водночас підбиваються підсумки попереднього сезону. Кожен сільгоспвиробник уже обміркував пройдений вегетаційний період або ще міркує над тим, чи правильно було прийнято ті чи інші рішення щодо захисту культур, щоб на наступний рік виправити помилки і покращити свої досягнення.

Компанія Avgust crop protection теж підбиває підсумки вегетаційного ріку. Він виявився результативним, якщо поглянути на кількість наших новинок на українському аграрному ринку. Нові продукти спрямовані на захист кукурудзи, бобових – проти бур’янів, на ріпаку (по цвітінню) – для захисту від шкідників та для зернових і технічних культур – для захисту від хвороб інноваційним фунгіцидом.

Читати по темі: Вплив препаративних форм на ефективність пестицидів

Тож розглянемо ці препарати.

Контроль небажаної рослинності на кукурудзі та утримання наступних хвиль бур’янів цієї культури нам забезпечує універсальний трикомпонентний страховий гербіцид Фултайм® (мезотріон, 75 г/л + нікосульфурон, 37,5 г/л + піклорам, 17,5 г/л) з нормою застосування 1,2–1,5 л/га. Цей гербіцид має широке «вікно» застосування – від 3 до 8 листків культури, спрямований на широкий спектр конт­ролю однорічних, багаторічних дводольних і злакових бур’янів. Норма застосування залежить від видового складу та фази розвитку бур’янів. Цей препарат забезпечує 100% контроль конкурентних рослин до збирання врожаю.

Результат застосування гербіциду Фултайм® у посівах кукурудзи
Результат застосування гербіциду Фултайм® у посівах кукурудзи

Довготривалий захист бобових культур – сої, нуту, озимої пшениці, картоплі та томатів забезпечить системний гербіцид Лазурит® Ультра (метрибузин, 600 г/л) з нормою від 0,3 до 0,75 л/га – залежно від реєстрації на культуру, який спрямований проти однорічних дводольних і злакових бур’янів. Гербіцид на основі препаративної форми суспензійного концентрату забезпечує захист конкурентної рослинності до 2 місяців за сприятливих кліматичних умов і залежно від ступеня окультуреності поля.

Довготривалий захист бобових культур забезпечить системний гербіцид Лазурит® Ультра
Довготривалий захист бобових культур забезпечить системний гербіцид Лазурит® Ультра

Для контролю широкого спектру шкідників на квітучих культурах ріпаку та в садах ми пропонуємо високоефективний інсектицид Аспід® (тіаклоприд, 480 г/л) контактної та кишкової дії з нормою застосування 0,15–0,3 л/га. Інсектицид має системність, завдяки якій проникає всередину рослин і знищує прихованоживучих шкідників, навіть тих, які живляться з нижньої сторони листка. Діюча речовина тіаклоприд належить до класу неонікотиноїдів і є найбільш безпечною серед свого класу для комах-запилювачів. До того ж препарат на основі концентрату суспензії за сприятливих умов забезпечує захист оброблених рослин до 25–30 днів.

Інсектицид Аспід® контролює широкий спектр шкідників на квітучих культурах ріпаку та в садах
Інсектицид Аспід® контролює широкий спектр шкідників на квітучих культурах ріпаку та в садах

Інноваційний новий фунгіцид із поєднанням двох діючих речовин з різного хімічного класу Балій® (пропіконазол, 180 г/л + азоксистробін, 120 г/л) має чіткі норми внесення: на зернових – 0,8 л/га і 0,8–1,0 л/га на соняшнику, ріпаку, сої, цукрових буряках та виноградниках. Зареєстрований проти широкого спектру хвороб на цих культурах, має удосконалену порівняно з концентратами емульсії препаративну форму – мікроемульсію, що збільшує проникність діючих речовин у рослину та високу активність препарату як фунгіциду.

Результат застосування гербіциду Фултайм® у посівах кукурудзи1Результат застосування гербіциду Фултайм® у посівах кукурудзи2

Результат застосування гербіциду Фултайм® у посівах кукурудзи
Результат застосування гербіциду Фултайм® у посівах кукурудзи

Фунгіцид Балій® успішно пройшов у 2020 році випробування як новинка серед конкурентних продуктів із вмістом стробілурину в конкретних господарствах на території всієї України. Цьогоріч препарат представлений у вільній торгівлі дистрибуторів. Фунгіцид Балій® також проходив випробування за нормами та фазами внесення на сільськогосподарських культурах. Зокрема, такі випробування було проведено на посівах соняшнику в господарстві ТОВ «Агроінвест» на Дніпропетровщині – у східному регіоні України. Відтак ми маємо перевірені практикою дані та результати (у вигляді врожайності) за схемою дворазового внесення: перша обробка в фазу 4–5 пар листків, друга – перед цвітінням (табл.).

Перевірені практикою дані та результати (у вигляді врожайності) за схемою дворазового внесенняВсі новинки поточного року успішно закріпилися на своїх позиціях серед сільськогосподарських культур, і наразі господарства вже попередньо бронюють їх на наступний рік.

Зважено обирайте надійні препарати та отримуйте максимум прибутків у сільському господарстві.

З нами рости легше!

Менеджер з маркетингу Східного регіону ТОВ «Август-Україна» Максим Ванда

Опубліковано в журналі “Агроном”, 2021

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Несправжня борошниста роса: стратегія захисту

Що таке несправжня борошниста роса (НБР) –...

Захист рослин і погода

Погодні умови впливають на ефективність заходів щодо...

Погода

Kyiv
хмарно
21 ° C
22 °
20.4 °
81 %
0.5kmh
100 %
Ср
22 °
Чт
27 °
Пт
23 °
Сб
32 °
Нд
32 °