05 Грудня 2021

На італійській виставці EIMA, що проходить у Болоньї обрано «Трактор року 2022»

З 19 по 23 жовтня в італійському місті Болонья проходить одна з наймасштабніших європейських сільськогосподарських виставок – EIMA-2021, яка вже традиційно збирає відвідувачів з усіх куточків світу.

У день відкриття міжнародної виставки сільськогосподарської техніки EIMA International був обраний «трактор року» в чотирьох номінаціях, який міжнародні жюрі журналістів назвали найкращим із 14 фіналістів.

Одну з чотирьох найвищих нагород з відзнакою «Трактор року» отримала модель AutoPowr 7R 350 компанії John Deere, відзначена перш за все за високотехнологічне бортове обладнання.

У категорії «Найкращий із спеціалізованих», де змагались трактори для спеціальних культур (садівництво, виноградарство і т.п.), перемогла машина Reform H75 PRO завдяки особливій комфортності та безпеці.

Нагорода «Краща утилітарна модель» була присуджена іншій моделі John Deere AutoPowr 6120M, яка цінується за свою універсальність.

Нарешті, нагорода «екологічна стійкість TOTY» за особливі якості в плані екологічної сумісності була присуджена трактору New Holland T6.180 Methane Power, що працює на паливі з низьким впливом на навколишнє середовище.

Крім церемонії вручення нагород, що пройшла в зоні Quadriportico, в самому центрі Болонського виставкового центру, на цей раз трактор року постав перед публікою і на відкритій арені, відведеній для 14 моделей-фіналістів.

Завдяки місткій трибуні відвідувачі мали змогу спостерігати дефіле машин-фіналістів. Крім того, на панорамному екрані демонструвались переваги та особливості представлених машин. Таким чином, кожен міг оцінити високий технологічний рівень демонстрованої техніки, яка дозволяє одночасно підвищувати врожайність і мінімізувати вплив на навколишнє середовище.

Детальний огляд інших новинок с/г техніки читайте у нашому листопадовому номері журналу.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
димка
-2.6 ° C
-1.8 °
-3.4 °
93 %
3.1kmh
75 %
Нд
-1 °
Пн
2 °
Вт
3 °
Ср
1 °
Чт
3 °