05 Грудня 2021

Електричний трактор економить виноградному господарству 2600 доларів на рік

Скільки грошей заощаджує електричний трактор з точки зору витрат на паливо? У господарстві Wente Vineyards, у Сполучених Штатах, провели дослідження і відмітили, що річна економія становить понад 2600 доларів США та 34000 фунтів CO2e (еквівалент вуглекислого газу) на трактор.

Очевидно, що цей приклад не є незалежним, і не враховує такі фактори, як інвестиційні витрати, витрати на амортизацію, витрати на технічне обслуговування або інші фактори, такі як зростання вартості палива та електроенергії або погодні умови, що впливають на термін служби акумулятора та споживання палива.

В той же час цей приклад дає гарну вказівку на те, як окремий виноградник може скоротити витрати, використовуючи електричний трактор.

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ТРАКТОР ПРОТИ ДИЗЕЛЬНОГО 

Працюючи з Wente Vineyards, компанія Monarch Tractor організувала польові випробування, щоб кількісно визначити, скільки фермери можуть заощадити від переходу на електрику. Щоб це з’ясувати, компанія провела порівняння з дизельним трактором John Deere компанії Wente. В обох випадках трактори працювали з роторною косаркою.

ПОНАД СІМ ГОДИН РОБОТИ

Були проведені заміри стану заряду та рівень баків з дизельним паливом до та після операції. Дизельний трактор і трактор Monarch чергували ряди до завершення скошування, приблизно 7,25 години роботи, закінчивши роботу із зарядом батареї 18%.

Після порівняння використання батареї трактора Monarch і використання дизельного палива John Deere, Monarch зміг визначити, скільки Wente Vineyards може заощадити на паливі та викидах щорічно, при середньому річному напрацюванні 1000 годин на трактор.

Економія на трактор:

  • Економія витрат на паливо:  18,59 $
  • Скорочення викидів: 242,14 фунта Co2e
  • Приблизна річна економія палива:  2 655,71 дол. США
  • Розрахункове скорочення викидів: 34 592,42 фунта Co2e

Економія витрат на паливо за 1000 годин щорічної роботи трактора:

  • 2655,71 доларів США

Використані витрати на дизельне паливо та кВт-год:

  • $/кВт·год – 0,1559
  • $/Гал – 2,975

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
димка
-2.6 ° C
-1.8 °
-3.4 °
93 %
3.1kmh
75 %
Нд
-1 °
Пн
2 °
Вт
3 °
Ср
1 °
Чт
3 °