06 Грудня 2021

Міністр АПК побував в одному із господарств групи компаній «Ерідон»

21 жовтня міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко у рамках робочої поїздки до Одеської області відвідав ТОВ «Агро-Олімп 2019», що входить до групи компаній «Ерідон».

Agrarnyj-ministr-pobuvav-v-odnomu-iz-gospodarstv-grupy-kompanij-Eridon-3Влітку у господарстві була запущена нова зрошувальна система (600 га) та успішно експлуатуються широкозахватні дощувальні машини вітчизняного виробника Variant Irrigation – саме цю систему оглянув міністр.

Ініційована міністерством програма підтримки аграріїв, які працюють на меліорованих землях та підтримка вітчизняних компаній, що спеціалізуються на виробництві меліоративного обладнання дає неабиякий поштовх до розвитку стабільного та менш залежного від кліматичних ризиків агровиробництва.

Agrarnyj-ministr-pobuvav-v-odnomu-iz-gospodarstv-grupy-kompanij-Eridon-2Зокрема, у рамках програми «відновлення зрошення» підприємства мають можливість отримати компенсацію у розмірі до 25% вартості витрат (без урахування податку на додану вартість) за введені в експлуатацію зрошувальні системи.

«Сільгосптоваровиробники, які використовують зрошувані землі для виробництва сільськогосподарської продукції, отримають державну підтримку. Відповідну постанову №1070, яка передбачає порядок її надання, опубліковано на Урядовому порталі.

Ми поступово, але впевнено рухаємося в напрямку проведення в Україні іригаційної реформи. Розвиток зрошуваного землеробства, а отже, і підтримка аграріїв, які працюють на меліорованих землях, наразі є основним пріоритетом Мінагрополітики», – зазначив Роман Лещенко.

Agrarnyj-ministr-pobuvav-v-odnomu-iz-gospodarstv-grupy-kompanij-Eridon-4Реагуючи на зміни клімату, у ТОВ «Агро-Олімп 2019» продовжують інвестувати у зрошення – на 2022 рік у планах запустити ще одну систему зрошення на 300 га.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
легкий сніг
-1 ° C
-0.7 °
-2.4 °
92 %
0.5kmh
90 %
Пн
3 °
Вт
4 °
Ср
1 °
Чт
3 °
Пт
5 °