Alliance Tire Group збудує новий завод в Індії

23
ATG Factory

Компанія Yokohama Rubber Co., Ltd. оголосила про майбутнє будівництво нового заводу в Промисловому парку Атчутапурам, Індія, з метою розширення виробничих потужностей Alliance Tire Group (ATG). ATG входить до складу, компанії Yokohama Rubber Group і займається виробництвом і продажем позашляхових шин для сільського та лісового господарства, будівництва та промисловості. Виробнича потужність нового заводу складе 55 тон на день (вага гуми), при цьому заплановані капітальні вкладення складуть 165 мільйонів доларів США. Будівництво почнеться в третьому кварталі 2020 року, а відкриття нового заводу заплановано на першу чверть 2023 року.

У даний час Alliance Tire Group володіє двома заводами з виробництва шин в Індії: завод «Дахедж» в штаті Гуджарат і завод «Тірунелвелі» в Таміл-Наду. Заводи виробляють всі три бренди позашляхових шин ATG – марки ALLIANCE, GALAXY і PRIMEX, які використовуються для сільськогосподарської, будівельної, промислової і лісової техніки. З огляду на зростаючий попит на світовому рівні, компанія Yokohama Rubber в 2018 запустила проект по збільшенню потужністю існуючої лінії на заводі «Дахедж» ATG. По завершенні проекту потужність була збільшена в 1,6 рази. Однак подальше зростання попиту на позашляхові шини ATG призвело до рішення про будівництво сучасного нового заводу.

Промисловий парк Атчутапурам розташований в штаті Андхра-Прадеш на сході Індії. Він також знаходиться недалеко від порту Вішакхапатнам, що робить його вигідним місцем для експорту готової продукції. Новий завод буде займати загальну площу близько 320 000м2, якої достатньо для подальшого розширення.

«План управління Yokohama – Grand Design 2020 (GD2020) – включає комерційну стратегію розвитку, в якій позашляхові шини є локомотивом зростання. У зв’язку із зростанням попиту на нашу продукцію на світових ринках це рішення було доречним», – сказав Нітін Мантрі, директор ATG.

Новий завод в Індії розширить глобальну мережу виробництва позашляхових шин Yokohama Group до восьми заводів в чотирьох країнах, включаючи три в Індії, один в Ізраїлі, один у В’єтнамі і три в Японії. Щоденна загальна виробнича потужність позашляхових шин збільшиться до 480 тон (вага гуми). Надалі група продовжить зміцнювати свою конкурентоспроможність в секторі позашляхових шин на світовому рівні.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram