18 Жовтня 2021

Автопілот FJ Dynamics допомагає аграріям збільшити прибуток

Компанія DroneUA оголошує про старт продажів cистем автопілотів для сільського господарства від однієї з найпрогресивніших IT компаній Китаю FJ Dynamics.

Дана система дозволяє використовувати техніку ефективніше, ніж це було раніше. При цьому неважливо, наскільки досконала й сучасна ця техніка. Підрулювач підходить для різноманітних видів самохідних сільськогосподарських машин, призначених для оранки, посадки, живлення, обприскування.

Автопілот FJ Dynamics допомагає аграріям збільшити прибуток

Переваги FJ Dynamics:

  • Працює в будь-які час, погоду й у будь-якому місці.
  • Забезпечує контроль виконаних робіт.
  • Знижує витрати на ЗЗР і ПММ.
  • Найбільш доступне рішення на ринку.
  • Поставляється відразу з РТК сигналом.

«Часто ми бачимо на полях проблеми, коли техніка допускає пропуски, недосіви, пересіви. Коли нераціонально використовується земельний банк, а окремі ділянки поля не обробляються через те, що техніка збилася зі свого курсу. У результаті цього фермер втрачає прибуток.

Автопілот FJ Dynamics допомагає аграріям збільшити прибуток Підрулювач та система автопілоту дає змогу підтримувати ідеально рівні треки під час обробітку поля й дозволяє працювати більш ефективно», – коментує співзасновник DroneUA Валерій Яковенко.

Рівень точності автопілоту складає до 2,5 см, при середній швидкості 0,8-15 км/год. Завдяки функції інерціальних сенсорів система автоматичного водіння обчислює фактичне положення техніки й таким чином зводить до мінімуму пропуски та перекриття в районах зі схилами та нерівностями.

Режим автоматичного розвороту дає змогу розвертатися без будь-якої ручної роботи.

Крім цього, рішення FJ Dynamics не вимагає багато часу для установки. Потрібно менше 2 годин, щоб повністю встановити автопілот.

У комплект входить:

  1. Двоантенна система – дозволяє рухатися на автопілоті при малих швидкостях: від 0.8 км/год.
  2. Магнітний датчик – вимірює кут повороту коліс.
  3. Електропривід – інверторний безщітковий мотор з обертальним моментом 10 нм, здатний повернути навіть дуже туге кермо.
  4. Інерційний модуль (IMU) – дозволяє навігації працювати максимально точно.
  5. Навігаційний дисплей – сенсорний дисплей з діагоналлю 25.7 см; оперативна пам’ять 2 ГБ, внутрішня пам’ять 8 ГБ; працює в різних температурних режимах: від -30 до +70 ºС; клас захисту IP65.

При цьому, система поставляється на ринок з уже передвстановленою підпискою на високоточний РТК-сигнал, забезпечуючи ще вищу точність. За бажання можна заповнити комплектацію системи своєю власною базовою станцією РТК.

Автопілот FJ Dynamics допомагає аграріям збільшити прибуток Застосування автопілотів FJ Dynamics допомогає аграріям зменшити витрати і збільшити дохід, а варіативність різних модифікацій робить технології доступними для найменших українських сільгоспвиробників.

Дане рішення дає змогу максимально використовувати кожний квадратний метр поля й дозволяє операторам техніки працювати ще з більшою продуктивністю.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Виведено сорт картоплі з генами диких рослин стійкий до фітофторозу

Одним із найбільш розповсюджених і шкодочинних захворювань...

Корейські вчені отримали нове ефективне добриво з метану

Дослідники з Університету Кен Хі (Південна Корея)...

Погода

Kyiv
чисте небо
6.2 ° C
8 °
4.1 °
64 %
1.8kmh
0 %
Нд
6 °
Пн
11 °
Вт
10 °
Ср
13 °
Чт
17 °