«Байєр» допомагає трансформувати продовольчу систему за допомогою інновацій

84
«Байєр» допомагає трансформувати продовольчу систему за допомогою інновацій у сільському господарстві

В рамках онлайн конференції «Діалог про майбутнє сільського господарства» Ліам Кондон, президент Аграрного підрозділу в компанії «Байєр», підкреслив важливість зобов’язань «Байєр» в галузі сталого розвитку, встановлених у 2019 році.

Кондон зазначив, що вплив COVID-19 та пов’язана з цим економічна нестабільність підтвердили важливість інновацій для сільського господарства, позначили роль аграрної галузі у вирішенні проблем кліматичних змін і забезпеченні продовольчої безпеки всього суспільства.

«Сільське господарство часто стикається з негараздами – від повеней і посух до навалу шкідників. Пандемія COVID-19 служить ще одним серйозним нагадуванням про необхідність створення більш стійкої та надійної системи для забезпечення продовольчої безпеки, – сказав Ліам Кондон. – Інновації, наука та співпраця не тільки грають ключову роль у боротьбі з пандемією, але й необхідні сільському господарству для вирішення сучасних та майбутніх проблем, що стоять перед фермерами».

«Діалог про майбутнє сільського господарства» включає в себе виступи всесвітньо відомих доповідачів і представників наукової спільноти, сільськогосподарської галузі та представників ЗМІ. Головною темою обговорення стали такі питання, як створення більш надійних продовольчих систем, прискорення стійких інновацій та розробка нових бізнес-моделей, що дозволяють винагороджувати фермерів за їх послуги з охорони екосистеми.

Кондон також прокоментував зобов’язання концерну «Байєр» в галузі сталого розвитку: «Особливо в такі важкі часи ми зобов’язані сприяти забезпеченню продовольчої безпеки та зниженню тиску на навколишнє середовище. Ми також повинні допомагати в цьому фермерам, надаючи їм необхідні продукти, послуги та технології для виробництва достатнього обсягу продовольства, використовуючи при цьому меншу кількість ресурсів і піклуючись про навколишнє середовище. Ключем до цього є інновації, тому ми продовжуємо стимулювати їх застосування».

На підтвердження цього концерн нещодавно оголосив про впровадження продуктів та ініціатив, які відображають  зобов’язання по створенню інновацій для сільського господарства та цифровізації, що є найважливішими інструментами розвитку більш стійкої продовольчої системи.

Це включає:

  • Першу, в своєму роді, галузі модель, що розроблена на зовнішньому рівні, яка дозволяє оцінити екологічний вплив будь-якого засобу захисту рослин для будь-якої сільськогосподарської культури в світі. Дотепер концерн використовував дану модель для перевірки свого корпоративного портфеля і його використання по всьому світу, щоб прояснити наслідки сталого розвитку.
  • Запуск вуглецеві ініціативи «Байєр», щоб допомогти виробникам отримувати прибуток від прийняття конкретних кліматично-розумних практик. «Байєр» прокладає шлях до безвуглецевого майбутнього для сільського господарства за допомогою цієї інноваційної науково-обґрунтованої та спільної пілотної програми з потенціалом забезпечити неперевершену цінність для ще більшого числа фермерів методом експансії в цих країнах та інших регіонах світу.
  • Нещодавнє представлення в Мексиці нової низькорослої кукурудзи,  відомої як VITALA. Система VITALA складається з нової гібридної кукурудзи та найкращих агрономічних практик, щоб допомогти фермерам у Мексиці вирощувати більше, використовуючи менше ресурсів. «Байєр» продовжує досліджувати та проводити випробування з метою впровадження сортів, характерних для регіону, на інших ринках, що дозволить фермерам у всьому світі відчути ті самі переваги.
  • Ініціатива «Фермерський альянс для кращого життя», що реалізується компанією «Байєр» і забезпечує додаткові можливості для невеликих фермерських господарств. Разом з партнерами цей союз забезпечує ноу-хау, ресурси, фінансові рішення та доступ до них на ринку. Цього року була розширена підтримка Індонезії та Бангладеш, а також нових банківських послуг в Індії. «Байєр» надав насіння і засоби захисту рослин невеликим фермерським господарствам в Азії, Африці та Латинській Америці, а також надав їм підтримку і сприяння в просуванні продукції на ринку через необхідність охорони здоров’я і безпеки, викликаних COVID-19. «Фермерський альянс для кращого життя» також тестує та впроваджує гендерно-розумні підходи та створює нові можливості для роботи молоді.

Ці заходи, поряд з багатьма іншими, сприяють виконанню «Байєр» своїх зобов’язань з надання 100 мільйонам невеликих фермерських господарств додаткових можливостей методом забезпечення доступу, агрономічних знань, інструментів і партнерських відносин, скорочення викидів парникових газів, вироблених ключовими культурами на основних сільськогосподарських ринках на 30% і зменшення екологічного впливу засобів захисту рослин на 30% до 2030 р.

З інформацією про співпрацю «Байєр» з ключовими партнерами в області сталого розвитку можна ознайомитися на порталі «Сталий розвиток концерну «Байєр».

«Інтегруючи сталий розвиток у наш основний бізнес, ми можемо не тільки допомогти забезпечити продовольчу безпеку, але й перетворити сільське господарство, щоб воно могло стати частиною вирішення проблеми зміни клімату», – додав Кондон.

«Байєр» продовжуватиме проводити свій «Діалог про майбутнє сільського господарства» у віртуальній серії протягом 2020 та 2021 років.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram